Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Міжнародна благодійна організація “Міжнародний фонд ім. Кирила Стеценка”

Міжнародний Фонд ім. Кирила Стеценка (МФКС) створено 27 травня 1998 року в Києві та зареєстровано у Міністерстві юстиції 7 вересня 1998 року (Свідоцтво № 0028). Статутні документи Фонду відповідають вимогам Закону України „Про благодійництво та благодійні організації” та Положенню Кабінету Міністрів України №382 від 30.03.98 „Про порядок державної реєстрації благодійних організацій”.
Статутною метою діяльності Фонду є популяризація творчої спадщини композитора і громадського діяча Кирила Григоровича Стеценка, захист і поширення традиційних цінностей української культури, сприяння процесам духовної консолідації нації.

Фонд втілює свою мету через цільові благодійні програми, проекти та акції, які здійснюються у співпраці із зацікавленими особами та організаціями.

Серед 60 осіб, які є засновниками Фонду – видатні діячі культури, політики та бізнесу, чільні представники Верховної Ради України, Національного Банку та всіх православних конфесій України.

Президентом Фонду є музикант, композитор і громадський діяч Кирило Вадимович Стеценко — внук Кирила Григоровича Стеценка і продовжувач його справи.

Фонд має 13 обласних представництв в Україні та закордонне представництво в Німеччині (м. Мюнхен), а також Київське і Севастопольське міські представництва.

Державна податкова інспекція Московського району Києва 3 березня 1999 року офіційно визнала Фонд неприбутковою організацією, яка звільняється від сплати податків та інших платежів до державного бюджету і спеціальних фондів. Відповідно із законодавством України фізичні та юридичні особи, які віддають частину своїх прибутків, заощаджень або майна, як благодійну пожертву на благодійну діяльність Фонду, користуються податковими та іншими пільгами.

Кошти та майно Фонду формуються тільки за рахунок членських внесків та благодійних пожертв, до яких належать внески благодійників та цільові надходження у вигляді спонсорських внесків, благодійних грантів та особистих вкладів фізичних або юридичних осіб, наданих у грошовій або натуральній формі, включаючи пожертви отримані внаслідок проведення благодійних заходів.

Протягом 1998-2002 рр. Фонд здійснив благодійні мистецькі та соціо-культурні проекти „Українське різдво”, „Стрітення”, Фестиваль „Стеценків Великдень” (серія ювілейних концертів до 120-річчя К. Стеценка в Національній опері, Київській філармонії, Музичній академії, Будинку актора, Михайлівському Золотоверхому Соборі) та програму „Навчання та підготовка музично обдарованої молоді у творчих лабораторіях Міжнародного Фонду ім. Кирила Стеценка”. 2003 року стартував проект „Світ України”.

9.10.03 МФКС засновує Журнал нової еліти ПЕРЕХІД-IV (Свідоцтво №7976, серія КВ).

Програми і проекти Фонду здійснювалися у партнерстві з Міністерством культури і мистецтв України, Національною спілкою композиторів України, Київською патріархією Української православної церкви, Українським національним комітетом молодіжних організацій, Всеукраїнським товариством „Просвіта”, Центром музичної інформації НСКУ, Україно-Британським СП „Комора”, ЗАТ „Крафт Фудз Україна”.

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи