Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
3447

У людей і мавп нема спільних предків, прабатьківщина людства - Європа

Категорія:

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Африканські популяції людиноподібних істот генетично не є предками людей. Прабатьківщиною людини є не Африка, а Східно-Європейська рівнина. Чим далі людина відходила від центру до периферії, тим більше деградувала. Трансформації скелетів і зміни кольору шкіри є закономірним результатом деградації.

 

За політичними новинами, кримінальною хронікою та кліматичними перепадами ми якось не звертаємо уваги на приголомшливі наукові сенсації. А даремно! 21 березня 2012 р. в Інституті проблем екології і еволюції імені О. М. Северцова Російської академії наук на черговому засіданні Міжвідомчої групи з дослідження популяцій під головуванням доктора біологічних наук Аріадни Пилипівни Назарової протягом чотирьох годин обговорювалися саме сенсації. Йшлося про те, що людина точно не походить від мавпи. У людини і мавпи на землі не виявлено спільних предків.

На цьому засіданні в інституті Російської академії наук було зроблено дві об'ємні доповіді. З першою доповіддю виступив доктор біологічних наук Олександр Бєлов. З другою - академік Російської академії природничих наук Андрій Тюняєв.

Доповідь Олександра Бєлова була присвячена обговоренню нових археологічних знахідок. З обговорення випливало, що становлення людини, або формування людини, йшло аж ніяк не від мавпи до людини. Мавпи і людина можуть бути незалежними біологічними гілками, ніяк не пов'язаними між собою. Такі висновки Бєлов зробив на основі вивчення викопних зразків щелеп, окремих зубів, черепів, а також інших кісток.

Доповідь Андрія Тюняева була присвячений проблемам африканської теорії походження людини і готувалася спільно з професором Гарвардського університету Анатолієм Кльосовим.

У доповіді було переконливо показано, що на підставі ретельного вивчення старих даних і нових масивів баз даних, картина розселення людини по планеті набула іншого вигляду, в якому африканські популяції людини генетично не є предками решти людей на землі.

Тоді чим вони є? Всього лише бічною гілкою, що пішла 130 тисяч років назад з території нинішньої Східно-Європейської рівнини (у Росії використовується назва «Русская равнина»). Саме та популяція, яка була на території цієї рівнини, передувала сучасній європеоїдній людині.

Андрій Тюняєв доводить, що в розвитку людини присутні деградаційні процеси, при яких чим далі історично людина опинялася від Східно-Європейської рівнини, тим більше деградувала. І, з точки зору генетики, трансформації скелетів і зміни кольору шкіри є закономірним результатом деградаційних процесів.

Отже, чотиригодинне засідання було присвячене одній спільній темі – походженню людини.

Загальна думка - питання первісної появи людини на землі залишається досить темним. І в зв'язку з цим не можна відкидати навіть таку екзотичну версію, як поява людини на Землі із-зовні (як повністю сформованої істоти).

На користь цієї останньої версії свідчать хоча б два факти.

Перший. Фактично у сучасної людини так і не виявлено стародавніх біологічних попередників.

Другий. Навіть самі древні знахідки свідчать про прямоходіння людини, адже пальці на ногах у неї не розчепірені як у мавп.

А головне, в геномі людини не виявлено генетичних маркерів древніших за 260 тисяч років.

На користь інволюційної, або деградаційної теорії свідчить не тільки зміна зовнішнього вигляду, але і будова кісток. Деградація добре помітна на прикладі австралійських аборигенів. За даними, антропології та генетики, сучасна людина прийшла в Австралію приблизно сорок тисяч років тому. Знахідки, датовані тим віком, набагато більш прогресивні за своєю будовою, ніж показники нинішніх аборигенів цього материка.

Так, якщо стародавні черепа мають товщину всього півсантиметра, то у сучасних аборигенів Австралії черепна кістка досягає півтора сантиметра і при цьому відрізняється набагато примітивнішою будовою, що, природно, свідчить про деградацію системи формування черепа.

На засіданні в Інституті проблем екології і еволюції імені О. М. Северцова Російської академії наук були фахівці різних галузей. Доктори біологічних наук, медичних, провідні фахівці системного аналізу та інші. І всі, як кажуть, зійшлися на думці: доповідачі, скоріше всього, мають рацію.

 

Анатолій Кльосов про неафриканське походження людини.

Докладне дослідження: 

Наші інтереси: 

Досліджуємо природу людини. Якщо прагнеш щось пізнати - поглянь, звідки воно виникло. 

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Я так і знав. Нарешті знайшлися чесні науковці, що сказали правду.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Михайло Харачко.

! В цьому щось є. Це найзмістовніша з усіх теорій походження люини.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Аватар Арій.

Але ж вони не відповіли на питання про походження людини. І особисто для мене воно залишається темним.

За добро заплатимо добром,
а за зло — по-справедливості.

Зображення користувача Микола Стригунов.

То, відповіли. Людина Землю колонізувала. Просто, дуже тихо відповіли, аби запобігти дратуванню дітей диявола.

Якщо прагнеш дива - створюй його!

Зображення користувача Леонід Українець.

Принаймі встановлено, де з'явились перші люди. А в цій статті ще коротко обґрунтовано, чому не Африці. Отже, знаємо, де шукати артефакти, що можуть пролити світло на це питання.

Зображення користувача Аватар Арій.

Гадаю, це не остаточна відповідь.
Я перечитав статті викладені Альбертом Саїном про походження кавказьких народів з точки зору ДНК-генеалогії. Так от там в загальній частині нас підводять до думки, що людство вийшло з Африки (нещодавно віднайдені гаплогрупи А0 і А00).
І особисто мені в ДНК-генеалогії багато що здається підозрілим. Але я не є добре обізнаним з цією наукою, тому мені навіть важко сформувати питання. Я просто відчуваю, що там щось не зовсім те.

За добро заплатимо добром,
а за зло — по-справедливості.

Зображення користувача Альберт Саїн.

Фанатизм псує знання!

Зображення користувача Альберт Саїн.

І не тільки для тебе, а й для всіх решту також. Точно так же само як і ніхто тобі ніколи не відповість на це запитання з упевненністю на всі 100%

Фанатизм псує знання!

Зображення користувача Володимир Світлий.

У людини волосся за структурою як у варана ,наприклад, а у тварин і мавп шерсть. Як варіант, ми десь почались з часів динозаврів, можливо і раніше. Можливо і прелитіли.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Валерій Швець.

Для оцінки наукової вагомості доповіді слід пам'ятати, що московити великі фантазери.
Прикладом є історія Московії і історія Руси-України в їх виконанні.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Так, у московитів багато пропаганди, проте в цьому випадку їхнє повідомлення вписується в цілісну картину походження людини.

Валерій Швець каже:
Для оцінки наукової вагомості доповіді слід пам'ятати, що московити великі фантазери.
Прикладом є історія Московії і історія Руси-України в їх виконанні.

Все, що робиться з власної волі, - добро!