Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Microsoft як загроза глобальній безпеці

Світ:

Компанія @Stake квапливо розпрощалась з одним зі своїх керівників — Деном Джиром (Dan Geer), після того, як він взяв участь у роботі над сенсаційною доповіддю про загрозу національній безпеці з боку Microsoft.

У цьому документі говорилося, що внаслідок домінування Microsoft на ринку персональних комп'ютерів, мережним зловмисникам неважко атакувати і вивести з ладу мільйони комп'ютерів і цілі мережі.

Автори доповіді, серед яких ряд експертів з безпеки в комерційних і освітніх організаціях, ясно дали зрозуміти, що говорять тільки від свого імені, а не від імені компаній, у яких працюють.

Проте @Stake, постачальник систем комп'ютерної безпеки — і давній партнер Microsoft, до речі, — поспішила виставити за двері свого технічного директора, заявивши, що “думки і цінності, висловлені в доповіді, не збігаються з тим, що сповідує @Stake”.

При цьому прес-служба компанії заперечує, що між керівництвом @Stake і Microsoft велися які-небудь переговори стосовно Дена Джира — повідомляє www.membrana.ru.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...