Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 3
  • Переглядів: 3

Історик Іван Патриляк: Нюрнберзький процес – це не суд Божий

Категорія:

Процес переможців над переможеними не може бути справедливим. Адже ті ж самі злочини, які здійснювала німецька армія, скоювала і англійська, і американська армії. Я вже не говорю про радянські збройні сили. У роки війни всі армії чинили злочини.

220414ivanpatrylyak.jpg

Історик Іван Патриляк
Історик Іван Патриляк

У тому ж Нюрнбергзі застосовувалися тортури. Про це теж варто задуматися.

Тортури відносно обвинувачених у військових злочинах застосовували й американські слідчі. З цього приводу свого часу навіть був скандал в Конгресі США. А що вже робили СМЕРШівці, наприклад, який-небудь там товариш Бурєшніков? Інакше допитувати вони не уміли.

Тому виникає питання: що з визнаних Нюрнберггом достовірними відомостями дійсно є такими? І де гарантії того, що це швидше за все не вигадки.

Тут потрібно взяти до уваги і світову єврейську громадськість, що сказала, що це все правда і всякий, хто суперечить цьому – посібник нацистів.

Я наведу приклад. В кінці 80-х рр. Папа Іван Павло II відвідав Освенцім і встановив там пам’ятний хрест на згадку про католицьких священиків і ченців, замучених до смерті на території табору. Єврейські спільноти обурилися. Вимагали зняти цей хрест. Мовляв, там постраждали лише євреї. Вони загрожували замалювати хрест і пам’ятний знак зірками Давида. Конфлікт було вирішено лише в 2005 році, він тривав впродовж 20 років. Які поляки!? як вони могли постраждати від нацистів? Розумієте, яка логіка.

Я розумію, що за такі слова мене можуть переслідувати, в т. ч. в судовому порядку. У деяких країнах світу за це передбачена кримінальна відповідальність.

Сказали: не можна, не чіпати, а хто говорить інакше, той нацист. А те, що по самому Нюрнберзькому процесу потрібно провести ще один процес, це вже нікого не цікавить. Що сторони, які влаштували Нюрнберзький процес, заздалегідь змовилися не піднімати цілий ряд хворобливих для них тем.

Радянський Союз попросив не чіпати пакт Молотова-Риббентропа 1939 року, стверджуючи, що війну почав саме Гітлер, а не СРСР. Не піднімалася тема Катині. Не піднімалося питання масових розстрілів 1939-1941 рр. в Західній Україні та Західній Білорусії.

Британці та американці умовили не чіпати історію Мюнхенської угоди 1938 років, стверджуючи, що «це не має значення». Не чіпати питання знищення Чехословаччини.

Великобританія просила не піднімати те, що вона самовільно потопила весь французький флот, аби він не дістався німцям. Ви собі можете це уявити? 2 000 французьких моряків пішло на дно. Їх кораблі торпедували без попередження.

Не піднімалися питання знищення мирного населення Німеччини. І я вже не говорю про Хіросіму.


В тему:

Наші інтереси: 

Досліджуємо реальну історію.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Фарисеї завжди брешуть з метою фінансової вигоди

Коментарі

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Фарисеї завжди брешуть з метою фінансової вигоди