Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
14

Міжнародний козацький фестиваль звичаєвої культури „Живий Вогонь”

Собор Українських Звичаєвих Громад, Руське Православне Коло і Вінницька Громада Рідної Православної Віри "Вінець Бога" запрошують взяти участь у фестивалі, який відбудеться 19-21 червня 2009 р. у м. Вінниці на острові Кемпа (Фестивальний) під патронатом Вінницького міського голови.

ОРГАНІЗАТОР ФЕСТИВАЛЮ:

- Вінницький Козацький полк імені Івана Богуна;

- Вінницька громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога».ПАРТНЕРИ ФЕСТИВАЛЮ:

- Собор Українських Звичаєвих Громад;

- Вінницький обласний художній музей;

- Вінницький обласний краєзнавчий музей;

- Вінницький літературно-меморіальний музей М. Коцюбинського;

- Вінницький Клуб успішних підприємців;

- Вінницьке Крайове Козацьке Молодіжне Об`єднання „Молода Подільська Січ”;

- Всеукраїнська ГО „Українська Духовна Республіка”.На Фестиваль запрошені гості з Польщі, Білорусі, Кубані, Болгарії та інших країн. Україна буде представлена художніми колективами з різних областей. За основу організації свята взято Козацьку Модель суспільного устрою, де кожен край буде представлений своєю козацькою сотнею, які разом побудують на острові поселення на кшталт Запорізької Січі, яку організатори розглядають як можливу й бажану модель державного устрою. Започаткування й проведення на Вінниччині цього масштабного дійства, яке базується на Подільських Звичаях, сприятиме відродженню й популяризації національних традицій, об`єднанню українців та гілок українського козацтва, зміцненню та розвитку відносин між регіонами України та сусідніми державами.У ПРОГРАМІ ФЕСТИВАЛЮ:- Показові виступи майстрів Українських Національних Бойових Мистецтв: Бойовий Гопак, Спас, Собор, Козацький Рукопаш;- Виступ Гурту спортивного жонглювання „Козацькі витівки”;- Виступи рекордсменів Світу з гирьового спорту: Д. Кльонова та його учнів;- Козацькі забави, змагання, ігри;- Фестиваль Кобзарської Пісні за участі заслуженого артиста України кобзаря Василя Литвина, Тараса Силенка, Максима Сліпака, Олекси Миколайчука та інших;- Виступи фольклорних колективів із різних областей України;- Театр Світла й Тіні „Оберіг Мурафа”;- Театр Ляльок із виставою „Правда і Кривда”;- Феєрія Живого Вогню і звуку;- Ліплення і Жива Скульптура та багато іншого...Кульмінаційною частиною Фестивалю є проведення Святкового Купальського Дійства (21 червня) з відтворенням прадавнього звичаю видобування Живого Вогню.Під час Фестивалю проходитимуть майстер-класи народних умільців, духовні та психологічні практики з гартування Духа й Тіла, постійно діятиме етноярмарок. Гості зможуть оглянути виставки художників України. Також будуть запропоновані екскурсії по історичних місцях Вінниці та прогулянки на річкових катерах та катамаранах.Незабутні враження від перебування в осяйному дусі Української етнокультури, Козацький колорит, спів бандури і зачарування містерією Купальського дійства залишаться з Вами назавжди.Запрошуємо всіх на Свято!Прохання приходити в українському національному строї (вишиванці).Контактні телефони:

Володимир 8 067 979-87-83

Валентина 8 067 432-36-97, 8 050 106 86 20, 8 093 472 11 89Фестиваль відбудеться:

на острові Кемпа (острів Фестивальний) у м.ВінницяТранспорт:

від центрального залізничного вокзалу будь-яким тролейбусом або маршрутним автобусом № 31, 34, 35 до мосту (до острова Кемпа), приблизно 5-7 хвилин.Телефони довідкових служб у м. Вінниця:Центральний автовокзал тел.: (0432) 67-13-42Західний автовокзал тел.: (0432) 46-45-46, 46-48-91Східний автовокзал тел.: (0432) 27-04-23Залізничний вокзал тел.: (0432) 27-16-31, 61-80-87Міська телефонна довідка тел.: 109