Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Живе Слово: екстрене лікування гострих захворювань життєво важливих органів — мозку, сердечно-судинної та дихальної систем (відео)

Світ:

Відеозапис зустрічі з Олександром Філатовичем на 5 каналі 16 грудня 2008 р.

Відеозапис з сайту intv-inter.netТехнологія «Живе Слово» існує у двох модифікаціях — спеціалізованій та універсальній:1. Застосування спеціалізованих форм Живого Слова починається з постановки точного діагнозу в «Центрі Живого Слова» (як правило, це займає до 15 хвилин). Після цього лікар Олександр Філатович створює для пацієнта спеціалізовану програму читання ритмічних текстів. Періодично (раз на 2—4 тижні) людина проходить в Центрі проміжний контроль і отримує нові зцілюючі форми до повного видужання. На нинішній день у такий спосіб зцілилося понад 7 тисяч людей. Більшість із них вилікувалися від хвороб, які «офіційна медицина» вважає невиліковними.Попередній запис на прийом і довідкова інформація — за телефонами у Києві: (044) 410-77-50, 599-32-70. Адреса: проспект Героїв Сталінграда, будинок № 4, корпус №2, офіс №2 (станція метро „Оболонь”, їхати автобусом № 100 або маршрутним таксі № 582 до зупинки „Приозерна” або „Парк Золоті Ворота” ).2. Універсальні форми Живого Слова були розроблені у 2005 році. Вони призначені для запуску кожною людиною її внутрішнього механізму самозцілення (див. Режим самовідновлення. Натисни кнопку!). Тому практика універсальних форм не потребує постановки діагнозу — система сама знаходить найактуальнішу проблему, «розчиняє» її, після чого переходить до наступної проблеми і так далі до повного одужання.Перші позитивні результати дії технології зазвичай проявляються починаючи з першого тижня її застосування. Зовнішнім проявом активного зцілюючого процесу може бути короткочасне загострення хронічних хвороб, після чого ЗАВЖДИ настає різке поліпшення.Якщо бажаєте відчути зцілюючу силу універсальних форм — пишіть на адресу ІМД Перехід-IV sensar[at]meta.uaВ тему:Живе Слово: спеціалізовані та універсальні формиЛікування захворювань дихальної системи (відео)Живе Слово: Як назавжди вилікувати ендометріоз, аденоміоз, гіперплазію, фіброміому матки та інші хвороби статевої системи (відео)Живе Слово лікує хвороби нирок (відео)Живе СловоЖиве Слово в демографічній стратегії Третього ГетьманатуФеномен плацебо: зцілюючий ефект досягається не ліками, а віроюРежим самовідновлення. Натисни кнопку!Живе Слово і арійські молитвиВодою і вогнемЖиве Слово за 5 хвилин (для тих, у кого мало часу)Як стати аріємГероями не народжуютьсяМистецтво перемагатиТаємниця Живого Слова (відео)Заради швидшого одужання люди переходять на україномовний варіант Живого СловаОлександр Філатович: «Завжди будь чистий, променистий!»Лікує живе світлоносне словоОлександр ФІЛАТОВИЧ: «Справжнє одужання настає, якщо «стерти» хворобу на рівні духу»«Машина бажань»: читання Живого Слова допомагає здавати екзамениЖиве Слово творить життя! — нова книга Олександра ФілатовичаЖиве Слово — нова розробка Інституту метафізичних досліджень Перехід-IVМова і здоров’яВ тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи