Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Hits: 0

Маски не захищають від вірусів, вони призначені для інфікованих, а не здорових – Віктор Ляшко

Категорія:

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Віктор Ляшко чітко пояснив, що маска не є захистом від вірусу – вона лише заважає його розповсюдженню від хворого до здорового. Тому не треба скуповувати маски. Носіння маски здоровими людьми – це лише для самозаспокоєння і створення ілюзії захищеності. 

211114viktor-lyashko-2.jpg

Маски геть! – Віктор Ляшко
Маски геть! – Віктор Ляшко
Наші інтереси: 

Будь-які вимоги носити маски у громадських місцях є незаконними, злочинними та безглуздими. Кожен, хто примушує інших носити маски, є або злочинцем, або ідіотом. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Comments

Ігор Каганець's picture

Про це Ляшко розповідав навесні 2020 році – тоді, коли в Україні вигребли всі маски і вивезли за кордон. А коли Китай налагодив виробництво масок і їх почали завозити в Україну, маски раптом стали головним захистом "від вірусу" і Ляшко почав їх лобіювати.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Костянтин Струк's picture

Ну, а хто відкрито виступає проти носіння масок? Знаєте, я у ситуації з масками керуюся словами Ісуса Хреста, який заповідав робити те, що наказують фарисеї, але не наслідувати їхніх справ. Тобто, я піду проти власної совісті, якщо буду кидатися на людей і вимагати вдягати маски.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Олена Каганець's picture

Цьому виродку спочатку прийшла вказівка, що не треба масок. Як я зауважила, що спочатку ВООЗ теж казав, що здоровим людям не треба носити масок без крайньої потреби. Але потім почали всі наполягати носити маски! Невже не зрозуміло, що тут приховується якась афера!?

Андрій Гарас's picture

Це ж інтеліси. Їхні висловлювання суперечать собі.

Радіймо життю граючи!