Олена Каганець's picture
Олена Каганець

21 липня у Франції запрацювала система санітарних пропусків

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У Парижі спекотно. На небі ані хмаринки, і сонце палить нещадно. Напевно, тому й людей на вулицях небагато, але за столиками на відкритих терасах кафе і ресторанів, попиваючи прохолодні напої, сидять завсідники. Їх, напевне, стане менше, коли з 1 серпня у них вимагатимуть пред'явити анти-ковідний санітарний пропуск.

21072203.jpg

Цей ресторанчик в Нормандії просить клієнтів відсканувати QR-код, а в разі його відсутності надати особисті дані. Фото: Getty Images

Такий пропуск вже з 21 липня є обов'язковим для того, щоб потрапити, наприклад, в музеї, театри, бібліотеки, на стадіони, пише у своїй статті В'ячеслав Прокоф'ев.

Ейфелева вежа – не виняток. Близько пропускних пунктів кілька десятків охочих її відвідати з санітарний документом у вигляді QR-коду на смартфоні або в паперовій формі (там відмітка про повний цикл вакцинації дозволеними в ЄС препаратами або про свіжий ПЛР-тест). Його потрібно пред'явити разом з посвідченням особи та надягнути обов'язкові для відвідування маски.

У кого нема такого "документу", пропонують пройти полегшений експрес-тест на вірусний антиген: у двох наметах пропонують такі тести туристам, яким не вдалося пройти на вежу без санітарного пропуску. 

В одному з наметів працює студент третього курсу медінституту. Йому і ще декільком однокурсникам дирекція вежі за погодженням з міським муніципалітетом запропонувала підробити. Їм платять по 18 євро на годину. 

Для французьких громадян цей тест безплатний, витрати бере на себе національна система медстрахування. А ось іноземцям доведеться платити 25 євро.

Нагадаємо, У Франції на вихідних відбулися масові акції проти обмежувальних заходів.

Наші інтереси: 

Стежити, як людям створюють "нову нормальність" і думати, як з цим жити далі (або як втекти від цього нав'язуваного безумства).

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Comments

Олена Каганець's picture

До масок вже народ привчили: слухняно надягають і мовчать. Тепер привчають до "санітарних перепусток"!