Lithuanian translation unavailable for Головний редактор медичного журналу The Lancet: «Половина всіх наукових досліджень у світі – фальшивка».

Comments

Владислав Дзигар's picture

Правда виходить назовні.

Жнива почалися, браття!

Володимир Світлий's picture

Всі ліки лужні. Людина помирає не від хвороб а від загущення крові а луги її якраз і загущують.Цей факт настільки простий як їсти вдень а спати у ночі.Цікаво скільки людей прозріють? Мабуть 5%.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Володимир Щербина's picture

Хіба "Ацетилсаліцилова кислота" теж лужна?

Творю, отже існую.

Володимир Світлий's picture

Є хороші ліки але вони закоксовані у крейду або глину(теблетка). Ліків долі мілігрмів а крейди з глиною в рази більше.Хімія і біохімія ,як відомо, несумісні.Навіть лімонна кислота складається десь з 40% лужної сполуки.Шлункового соку виробляється в організмі людини до 9 літрів на добу. Для травлення необхідно пару столових ложок. Запитання для чого стільки кислот , амінокислот виробляє організм. Інтригу збільшує той факт ,що жодна тварина на планеті ,крім рептилоїдних, немає волосяного покрову. У рептилоїдних (у варана) структура волосся такаж як у людини. Цікаво ,правда. А серце немає м'язів, як і риба

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Віолетта Подорожня's picture

Я сама медик за освітою. Багато років вже не працюю в медицині. Інколи вживаю ліки за необхідністю. Але маю чітку позицію. Наше здоровя базується на трьох основних складових:
1. Здорова психика. Тобто всі наші болячки від нервів та шкідливих звичок. До них я також відношу негатив, який ми розповсюджуємо. Зараз існує таке поняття, як психосоматика захворювання. Немає сенсу вживати купу ліків, якщо не змінити себе та відношення до інших.
2. Здоровий хребет. Напочатку мене дуже дивувало, коли на мої скарги на головні болі, серцеві, у попереку мене посилали до мануальщика. Але половина наших хвороб можна вирішити, роблячи щодня зарядку, займаючись плаванням і знайти гарного мануальщика при проблемах.
3. Здорове харчування. Переконалась на власному досвіді. Боремося з маминими онкозахворенням та ревматоїдним поліартритом харчуванням. Постійно наводжу приклад. Наші пращури не лікувалися, а не хворіли, бо вони не вживали штучних продуктів. Купую лише домашніх курей, яйця, молочку та органічні крупи. Овочі та фрукти зі своєї грядки. Все інше готую сама, навіть печу хліб на заквасці без дріжджів. Позбулися цукрового діабету. Мабуть ще додам сюди очищення питної води.
Згадайте як харчувалися ваші дідусі та бабусі. Це риба, птиця, інколи велика рогата худоба. Молоко у сирому вигляді та молочні продукти. Крупи та цільнозерновий хліб. Їли багато ягід, інколи фрукти. Овочі були доступні не всім. Пили травяні напої та узвари з сезонних цілющих трав. Не росли ковбаси та майонези, маргарини та чипси, цукерки та печиво ні на городах, ні в садках. А працювали тяжко з ранку до ночі, бо не було можливості сидіти перед телевізором чи смартфоном. Тому й живуть до ста років ті, хто пережив голод та війну.
Мене дивує, що люди звертаються до свого організму, коли він кличе на допомогу. Але не роблять періодичного "техогляду".
Тому ніколи не читаю дослідження, але багато читаю про здоровий спосіб життя. Цікавлять старі українські рецепти страв та нагадування про сезонні очищення травами. До речі, незабаром почнеться сезон амброзії. У минулому році відчула на собі за містом алергію на неї. Тому раджу вже зараз почати пити розторопшу. Вона очищує печінку, яка відповідає за алергічні прояви. 14 днів достатньо, щоб не згадувати про амброзію.

Олена Каганець's picture

Дуже цікаво, пані Віолетто! Повністю з Вами погоджуюся! Я давно казала, що людина має стати сама собі лікарем (тобто вивчити свій організм, чути його і знати, як відповідати на його потреби). Я крім стоматолога, окуліста і ортопеда не зверталася до лікарів вже 19 років!