Народний Оглядач's picture
Народний Оглядач
  • Visits: 0
  • Hits: 0

Малі міста України стають побратимами

Категорія:

7 грудня – день місцевого самоврядування. Територіальні громади України подають приклад, як треба взаємодіяти та дружити українцям Сходу й Заходу. А не тільки проголошувати гасла “Схід і Захід разом!”.
26-27 жовтня у містечку Богуслав, що в Київській області, відбувся перший іміджевий регіональний Форум. На нього з’їхалися міські голови Київщини та всі сільські голови Богуславського району. З ініціативи міського голови Богуслава на цей форум з концертом приїхали діти з міста Глибока, що у Чернівецькій області. Буковинське містечко Глибока, а також Сколе Львівської області та Слов’янськ Донецької області – міста-побратими Богуслава.

Громади цих міст їздитимуть одна до одної, обмінюватимуться досвідом, показуватимуть свою регіональну культуру. Так, 16 листопада діти з Богуслава відвідають місто Глибока зі своєю концертною програмою. А 8 грудня у Богуславі представники чотирьох українських міст – Слов’янська, Сколе, Глибокої та Богуслава – підпишуть угоду про співпрацю й разом відсвяткують день місцевого самоврядування.
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...