Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Малі міста України стають побратимами

Категорія:

7 грудня – день місцевого самоврядування. Територіальні громади України подають приклад, як треба взаємодіяти та дружити українцям Сходу й Заходу. А не тільки проголошувати гасла “Схід і Захід разом!”.

26-27 жовтня у містечку Богуслав, що в Київській області, відбувся перший іміджевий регіональний Форум. На нього з’їхалися міські голови Київщини та всі сільські голови Богуславського району. З ініціативи міського голови Богуслава на цей форум з концертом приїхали діти з міста Глибока, що у Чернівецькій області. Буковинське містечко Глибока, а також Сколе Львівської області та Слов’янськ Донецької області – міста-побратими Богуслава.Громади цих міст їздитимуть одна до одної, обмінюватимуться досвідом, показуватимуть свою регіональну культуру. Так, 16 листопада діти з Богуслава відвідають місто Глибока зі своєю концертною програмою. А 8 грудня у Богуславі представники чотирьох українських міст – Слов’янська, Сколе, Глибокої та Богуслава – підпишуть угоду про співпрацю й разом відсвяткують день місцевого самоврядування.

В тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...