Олена Каганець's picture
Олена Каганець

Turizmas Ukraina-Lietuva: Boikijos turas (8 dienos / 7 naktys)

Категорія:

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Pažintinė-poilsinė kelionė nedidelėms grupėms: 8 dienos, 7 naktys gražiausiomis Lvivo krašto vietomis. Kiekviena diena bus prisodrinta neišdildomų įspūdžių ir malonių prisiminimų, naujų pažinčių ir gausi įkvėpimo. Sudarome ukrajinietiškai-lietuviškas grupes. Įkainiai priklauso nuo keleivių skaičiaus ir kelionės meto (vasara/žiema).

1 diena: Atvykimas į Kijevą. Susitikimas oro uoste, nuvežimas į  viešbutį  / apartamentus Kijeve. Pietūs.

2 diena: Apžvalginė ekskursija  Kijevе. Akcentai, trukmė ir turo ilgis pagal susitarimą atskirai. Vakare - išvykimas  į Lvivą naktiniu traukiniu. Naktis traukinyje.

3 diena: Atvykimas į Lvovą. Ekskursija Lvove. Kelionė į Schidnycią (4 ryto). Naktis  Schodnicioje.

4 diena: Ekskursija į  Tustano tvirtovę. Naktis Schidnycioje.

5 diena: Ekskursija į Dovbuš uolos  Bubnyšoja (per Truskavec, Stryjus). Naktis Schidnycioje.

6 diena: poilsis Schidnycioje. pasikėlimas oro balionų ar pasivažinėjimas  kvadraciklu (pasirinktinai). Naktis  Schidnycioje

7 diena: poilsis Schidnycioje: žygis į mišką, maudymasis upėje (pagal pageidavimą). Kelionė į Truskavecį. Išvykimas iš Truskavecio į Kijevą naktiniu traukiniu. Naktis traukinyje.

8 diena: Kijevas. Išvykimas.

Olena Kahanec, Facebookeffectorster@gmail.com


Пізнавально-відпочинковий тур для невеликих груп: 8 днів, 7 ночей в найкрасивіших місцях Львівщини. Кожний день принесе незабутні враження і приємні спогади, нових друзів і багато натхнення. Збираємо україно-литовські групи. Вартість прораховуємо в залежності від кількості туристів і сезону подорожі. 

Itinerary:

День 1: Приліт/ приїзд до Києва.  Зустріч в аеропорту/ на вокзалі, трансфер до готелю/ квартири в Києві. Welcome Dinner. 

День 2: Оглядова екскурсія Києвом. Акценти, тривалість екскурсії і довжина маршруту узгоджується окремо. Ввечері – виїзд до Львова нічним поїздом.  Ніч у поїзді.

День 3: Прибуття до Львова. Екскурсія по Львову. Трансфер до Східниці (4 ночі). Ніч у Східниці.

День 4: екскурсія до фортеці Тустань. Ніч у Східниці.

День 5: екскурсія  до скель Довбуша у Бубнищі (через Трускавець, Стрий). Ніч у Східниці.

День 6: відпочинок у Східниці. Підйом на повітряних кулях або катання на квадроциклах (за бажанням). Ніч у Східниці.

День 7: відпочинок у Східниці: похід до лісу, купання в річці (за бажанням). Трансфер до Трускавця. Виїзд з Трускавця до Києва нічним поїздом. Ніч у поїзді.

День 8: Київ. Departure. 

Наші інтереси: 

Збираємо групи для подорожей Україною. Усі питання, побажання і коментарі писати в приват Олені Каганець, на сторінку Фейсбук або електронною поштою. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...