Олена Каганець's picture
Олена Каганець

У США закрили два центри вакцинації після побічних ефектів від Johnson and Johnson

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Два центри масової вакцинації в американських штатах Північна Кароліна і Колорадо тимчасово закрили цього тижня після побічних ефектів, які відчули люди, що вакцинувалися препаратом проти коронавірусу Janssen виробництва компанії Johnson and Johnson.

Роботу центру вакцинації в Північній Кароліні зупинили після того, як побічна реакція виникла у 18 вакцинованих. Чотирьох осіб доправили в лікарню для обстеження, пише The Wall Street Journal.

До цього в цьому центрі ввели понад 2300 вакцин. Рішення департаменту здоров'я Північної Кароліни ухвалили після консультацій із компанією Johnson & Johnson. 

"Ми знаємо, що почути або побачити людей, які мають реакцію на вакцинацію, може викликати тривогу. Ось чому ми уважно стежимо за тими, кого вакцинуємо, у разі реакції", –  сказала Кім Макдональд, медичний директор служби громадського здоров'я округу Уейк. 

Представник Johnson & Johnson сказав, що компанія ретельно перевіряє будь-які повідомлення про несприятливі явища у людей, які отримують ліки та вакцину. 

У Колорадо місце масової вакцинації на стадіоні біля магазину "Спортивні товари Діка" на виїзді з Денвера тимчасово було закрито після того, як у 11 людей виникли побічні реакції, повідомляє Centura Health, велика регіональна мережа охорони здоров'я, яка веде цей сайт разом із державою.

Наші інтереси: 

Розуміти, що вакцинація не лише безглузда, – вона також викликає побічні ефекти та є небезпечною для здоров'я та життя.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Comments

Ігор Каганець's picture

Противірусних препаратів не може існувати в принципі – це перше, що треба собі затямити. Це подібно до того, що забруднення вашого комп'ютера різним сміттям не лікується вживанням таблеток.

Все, що робиться з власної волі, – добро!