English translation unavailable for Після Майдану: другий рівень Гри.

Comments

Микола Погорілець's picture

+1

Василь Глод's picture

Ні влада, ні опозиція не готова писати нову конституцію, яка б створювала нову систему упраління суспільством. Вони не в стані глянути на конституційний процес зі "сторони", бо вони заангажовані в процес. Якби криза зайшла дуже далеко і влада і опозиція відчули свою неспроможність бути над ситуацією, тоді можна було б через конституційні збори запропонувати нову модель управління суспільством. Якщо коротко, то чим більша криза, тим більша імовірність скликання конституційних зборів.

Радіймо!

Сергій Остапенко's picture

На цей час, це єдиний вихід із ситуації, що склалася. Зовсім не обов'язково, щоб ООпозіція очолила цей процес. Їм просто не вигідна нова Конституція, яка створить нову систему в Україні. "Вступ України до союзів", це продаж України та українців. Зрозуміло, що новий уряд України, відмовиться від "вступу в союзи", коли це буде дійсно справжній український уряд.

Хай Буде!

Зоріна Небокрай's picture

Дуже чітка і розсудлива ваша думка. Нова Конституція хай живе! І тільки хай думають бандити, як збереги своє життя, хай бояться, хай тремтять і все віддають за свою шкуру. Так і буде- віддадуть все українцям!
Дуже гарна картинка про Україну- вище криші! Так є так і буде-вище всіх! Цілком поділяю вашу думку, будувати свою державу без участі сусідів, які зазіхають. Слухала Масляка, і є багато ідей, які можна і треба реалізувати для добробуту України. Єднаємо. А Творець допомагає всім ідейним, бо наша ідея гармонійного творення йому подобається. "...ми не входимо до жодних зовнішніх союзів, натомість створюємо свої союзи – це і буде справжньою євроінтеграцією." - гарно!

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Оксана Лутчин's picture

Підтримую і дію!

Творімо разом мову Сенсар!

Світ Зелений's picture

+++.
Але хто про цю пропозицію знає?
Ось яким бачить життя після майдану маленький українець.

#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.

Миро Продум's picture

Судячи з плюсів, Світ Зелений уже знає :)

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!