%count допис / 0 new
Останнє повідомлення
Ігор Каганець
Зображення користувача Ігор Каганець.
Що може відбуватися при читанні Живого Слова?

Радіймо! Прошу ділитися відчуттями і подіями, які виникають у процесі самозцілення.  

Ігор Каганець
Зображення користувача Ігор Каганець.
Пишемо блоги про дію Живого Слова!

Ось і перша ластівка: Живе Слово і кохання. Хто наступний?

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Нео Фіт
Зображення користувача Нео Фіт.
Роздуми стосовно відчуттів і

Роздуми стосовно відчуттів і подій під час читання ЖС:

 

1. Позіхання - звичайно, всі ж читають зранку згідно рекомендацій як правило о 6.00...

2. Пересихання в роті та кружіння голови - звичайно, а коли в останнє ви декламувалі вірші цілу годину без перстанку...

3. Насмарк, кашель - звичайно, застудний процес - від соплів і далі..як в кого..

4. Всякі поколювання, "поболювання" -звичайно, саме в період читання ЖС ви перебуваєте в стані підвищеної уваги до себе, адже наперед зорієнтовані про певні побічні ефекти...

5. Чудовий настрій, хочеться радіти - звичайно, саме в період читання ЖС ви перебуваєте в стані "підвищених очікувань" саме всіх цих позитивних подій...а може вони відбуваються і без ЖС, але ви не звертали увагу...

 

...добрі, славні, світлі, ясні 

сонячні, яскраві.

до світла рухаємось...!

...минуле неможливо змінити, але можна змінити своє відношення до нього,- а відтак, змоделювати своє майбутнє...

Зоріна Небокрай
Зображення користувача Зоріна Небокрай.
Повністю не згідна.

Повністю не згідна.

.1. Справа в тому що я не читала в точно визначений час, а як прийдеться і спати мені зовсім не хотілося. Це було глибоке розкриття чогось, певно в легенях, набирала повітря і тримала з розкритим ротом. Потім після читання йде наповнення енергією і ти навіть їсти не хочеш, хоч перед цим відчуваєш голод.

2.Так, можливо, не вміла читати; але сухість була ненормальною, за кожною фразою в 2 слова я пила воду;   такого  відчуття  більше і не повторилося. Мене як щось  блокувало і це на протязі години.

3.ОЙ.. який застудний процес?? це треба знати ,що через 10-20 хв.після читання  починаються в тебе процеси, і чихання і соплі..на рівному місці. А виділення коли почались з носа, то це не є соплі, це десь аж з лоба щось вилазить..і цей процес в мене повторювався періодично, з повтором. ще й до сьогодні , тільки менше. Я зовсім не хворіла ніякими застудами вже 2 роки.

4. Поколювання бо налаштована?.. Я великий оптиміст..і зовсім не думаю про болячки поки не відчую, мій мозок був зацікавлений гарними словами, а не болячками.

5.Я була в лікарні , коли мені хотілося сміятися, і сміялася в місцях, недоречних для сміху, що було навіть незручно, і задаючи запитання незнайомим людям я сміялась.В моменти більш хвилюючі  я сміялась.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Миро Продум
Зображення користувача Миро Продум.
Так, ніби натискаєш на кнопки ВКЛ і ВИКЛ

Часто буває, що з носа починає текти саме під час читання Живого Слова, а після завершення (напр. через півгодини) очищення слизових оболонок носа раптово припиняється. Так, ніби натискаєш на кнопки ВКЛ і ВИКЛ. 

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

cBіт Розумний
Зображення користувача cBіт Розумний.
Щось не рухається...

Почав читати форми ЖС за другим колом. Не хочу додавати ложку дьогтю, але щось не   виходить. Відчуттів, таких як описано вище, практично не було. Можливо, питання в тому, що у свій час я пройшов три ступені так званої системи ДЕІР, де на першому ступені ставилася так звана "захисна оболонка" (закільцьовування чакр), яка за словами викладачів ДЕІР і повинна захищати людину від впливу егрегорів. А Живе Слово - це теж егрегор. Якщо хтось із практикуючих ЖС знаходиться в подібній ситуації, хотілося б почути його (її) думку з цього приводу.

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Богдан ДуБ
Зображення користувача Богдан ДуБ.
Деір "розтягує" ен.канали.

Деір "розтягує" ен.канали. Тіло на тонкому плані стає довшим по вертикалі. ЖС словом-кодом добирається до того, що Філатович називає "матрицею". Можливо, ДЕІР погіршив з нею контакт, зробивши "закільцівку"(вузлики) на шляху.. от ви свідомістю і б"єтесь... а ефект в глибину не йде.. задалеко виходить )).

 

Тут я б спробував такі методи:

1. не вечеряєте, натомість багато п"єте, на наступний день, пораніше, їдете в ліс, бажано "подрімучиший". Бажано загубитись.) Рухаєтесь швидко, за кілька годин входите в такий собі "автопілот", змучитесь, подряпаєтесь трохи. якщо вас (влітку) покусають під час ходи комарі - значить, ви заповільно рухались для досягнення правильного ритму. Знаходите під обід хороше місце для вогню і сидіння/лежання, розводите вогонь і читаєте Звукони гортанню, животом, маківкою, як шаман.) Поблище до вогню. Вогонь може бути і маленьким. До того часу вам вже нічого не повинно хотітись, хібо що "відключитись" чи пити. Пити багато води (3л з собою вистачить). Можна робити відвар з того, що знайдете в лісі. Після того, як нашаманились, починаєте очищувати простір у 4х напрямках. Можна ніяких УФ і не читати - а тільки освячення, але кілька разів. Читати то шепотом, то звичайним голосом, то кричати практично "що є сили", так, щоб зуби вібрували від сили звуку). І так до смеркання. Я робив "привал" ще до вогнища для перекусу, хоча це й не бажано. Доїдав скромні пожитки вже біля вогню. Здорово співати. Мотив - любий, текст - ЖС. Можна одну фразу обспівувати довго...

2. якщо є "село"/"дача" - місце, де можна усамітнитись на кілька днів, поїхати, їсти мало, бажано пісного, займатись вдень працею, подумки чи пошепки читаючи ЖС, ввечері - групка - читання дуже голосно, в можна сказати, наказовому тоні. І так кілька днів, ні з ким не говорячи, ні про що крім ЖС, Бога і поглядів собі в душу, спостерігання за своєю ж свідомістю, не думаючи (старатись), постійно читаючи ЖС, як не в голос, то подумки. І праця. Після такого, є шанси, повернетесь в місто "іншою людиною".

 

Спробуйте - не пожалієте!

 

Хоча, можливо, все значно простіше - блокуючі чинники. І ДЕІР може й не при чому...

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Миро Продум
Зображення користувача Миро Продум.
Як правило, блокування ЖС

Як правило, блокування ЖС відбувається з банальніших причин. Пам’ятаю, як один довго стогнав, що на нього не діє ЖС, вигадував різні езотеричні причини. А потім виявилося, що трощив м’ясо і випивав.

Інший читав Живе Слово в гаражі, біля якого постійно збиралися алкоголіки і матюкалися.

Інший не дивився телепередач, а "тільки новини" (концентрат бруду з усього світу).

Ще один читав ЖС в офісі і постійно боявся, що хтось зайде і його "викриє".

Інколи доводиться вести справжні розслідування. 

Для початку раджу проаналізувати свій спосіб життя на наявність основних блокуючих чинників.    

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Ігор Кінцісвітній
Зображення користувача Ігор Кінцісвітній.
Живе Слово

Ігоре, я вибачаюсь, а де на сайті Живе Слово для декламації - не можу знайти

Слава Україні - колисці світової культури і цивілізації

Миро Продум
Зображення користувача Миро Продум.
З чого почати

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Віталій Лебідь
Зображення користувача Віталій Лебідь.
Живе Слово

 Я читаю Живе Слово уже четвертий рік і знаю що можливі тимчасові ускладнення здоров’я. І ось при вечірньому читанні УФ №6+ мене “торкнуло”. Читав я на кухні, де варилася каша мені на вечерю. Ще на початку читання я відчув якусь неприємну пітливість яка з ніг розповсюдилась на все тіло, голова почала боліти, відчувалась важкість у шлунку, ноги підкошувались, голос зривався. Я ледь дочитав інформосоти, і щоб не впасти, я сів на стілець. Я читав на форумах що таке буває. Але телефонувати я нікому не став. За 10 хвилин мені покращало і я продовжив читання. І знову все почалося : папір ніби світився, очам було боляче, я ледь вимовляв тексти енергосот. З великими труднощами я їх дочитав і знову сів на стілець. Зміряв температуру, вона була нормальною. Полегшення настало швидше і я з важкістю, але все ж дочитав УФ №6. Тіло поверталося в свій нормальний стан. Я зібрав свої листки і відніс в кімнату. Повернувся на кухню і спокійно, ніби нічого і не було, сів вечеряти. В тілі відчувалася приємна легкість і на душі було весело.

 

Миро Продум
Зображення користувача Миро Продум.
Якась система пройшла

Якась система пройшла оновлення - своєрідна "безкровна операція". Відбулося доволі легко.

Якщо якесь серйозніше оновлення, то людину може на цілий день покласти в ліжко, так що навіть не зможе ходити - але зранку встане бадьорішою і молодішою.

Важливо не злякатися, а наче згори зацікавлено спостерігати за оновленням свого тіла. Якщо виникають сумніви - зателефонуйте тому, хто вас навчив, отже має більше досвіду самооновлення.

Це одна з причин, чому потірбне індивідуальне навчання - щоб мати зв’язок для психологічної підтримки. 

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зоріна Небокрай
Зображення користувача Зоріна Небокрай.
А мені тепер постійно сняться

А мені тепер постійно сняться сни. Болячки  повтікали, хоча якийсь період щось появлялося, але вже незначне. Так добре, що скинула тягар фізичних проблем..  Тепер маю різні сни і ще зранку деколи може боліти голова , але це на протязі 10 хв. ,  читаючи живе слово все проходить.. І ще, почуваюся енергійною , пішла плавати, то не відчувала втоми , а в голові думала: "дух божий нісся з водою" і просто блаженство- цілий день можна плавати з задоволенням. Східці, підйом вгору, ходіння--- все легко і з задоволенням -  легке тіло, хоч я не похудала.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Миро Продум
Зображення користувача Миро Продум.
Дякую, що про це написали!

Дякую, що про це написали! Зазвичай люди, які пройшли оновлення, не хочуть навіть згадувати про те, що було раніше, і лінуються повідомляти про свої досягнення. Вважають, що це норма, то навіщо про це розповідати. Але розповідати треба! Таким чином ми інформуємо людей, допомагаємо їм піднятися вгору і формуємо навколо себе позитивне середовище. Бо якщо стає добре нашим ближнім, то стає добре й нам.    

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Нео Фіт
Зображення користувача Нео Фіт.
...не читаю вже біля 6

...не читаю вже біля 6 місяців - зупинився на 7 УФ...відчуття такі як наркотик - постійно і непереборно тягне почитати знову...мабуть скоро розпочну читання - світ тримайся...))

 

...минуле неможливо змінити, але можна змінити своє відношення до нього,- а відтак, змоделювати своє майбутнє...

Павло Свищ
Зображення користувача Павло Свищ.
Олег Смолінський wrote:

[quote=Олег Смолінський]

- постійно і непереборно тягне почитати знову...мабуть скоро розпочну читання - світ тримайся...))

 

[/quote]

не відмов собі)))

Суть в тому, щоб робити світ кращим, а близьких людей - щасливішими )

Миро Продум
Зображення користувача Миро Продум.
До хорошого швидко звикаєш,

До хорошого швидко звикаєш, наприклад, до руханки, чистої їжі чи ранкового вмивання.  Потім весь час тягне.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Андрій Ясун
Зображення користувача Андрій Ясун.
Недавно зустрів попередніх

Недавно зустрів попередніх господарів квартири, яку ми купили і зауважив, що вони якось дивно розмовляють, при цьому не дивляться в очі. Вже давно мені здавалося, що вони мають великий жаль, що продали квартиру і не можуть собі того пробачити. Відчуття було досить неприємне. Тому хочу спитати поради, яку форму читати для захисту помешкання, для захисту рідних, від заздрощів, тощо... Знаю, що поточні форми, які я читаю дають захист мені. А як щодо рідних і оточуючого середовища?

Si vis pacem, para bellum

Миро Продум
Зображення користувача Миро Продум.
Освячення помешкання

Радіймо! Для освячення свого помешкання прочитайте форму 6+, проходячи по ньому зі свічкою (вогонь очищує простір) і водою (можете причепити посудину собі на пояс, але щоб вона була відкритою і вода все чула). Після прочитання окропіть помешкання цією водою. Тепер воно освячене, належить вам і буде вас захищати. 

Для захисту рідних читайте кармічні форми на своє та їхні імена.  Хай Буде!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Андрій Ясун
Зображення користувача Андрій Ясун.
Радію і дякую за роз'яснення!

Радію і дякую за роз'яснення! Про результати повідомлю. Хай буде!

Si vis pacem, para bellum

Арн Спокій
Зображення користувача Арн Спокій.
Ігор wrote:

[quote=Ігор]

Радіймо! Прошу ділитися відчуттями і подіями, які виникають у процесі самозцілення.  

[/quote] Читаючи Живе Слово та роблячи п'ять тибетських вправ , помітив виділення сечі інтенсивно жовтого кольору ,скинув 10 кілограмів ваги , виникло відчуття збільшення вільного часу .До людей , які мають надлишкову вагу , п'ють алкогольні напої , палять сигарети виникла відраза (відчутття таке ніби вони люди нижчого сорту) . Виникло відчуття душевного спокою ,насиченності. , думки почали працювати в напрямку оздоровлення організму , щоденно розпочав дивитися  інтернеті відео-лекції Ольги Бутакової . Апетит зменшився, тепер харчуюся виключно вегетаріанською їжею ,порції в рази менші .Відмітив підвищення стресостійкості організму , дурні переживання ніби кудись зникли .  Дружина займається разом зі мною результаті ті ж самі .Не давно їй сказали , що  вона в молодості не виглядала як тепер так що- літає на крилах радості .

Арійський стандарт діє !!!

РАдіймо арії !!!

Найвища влада - влада над собою.

Миро Продум
Зображення користувача Миро Продум.
Вітаю! Ви піднялися в

Вітаю! Ви піднялися в якісніший простір подій! Саме для цього ми й використовуємо Живе Слово: відмінне здоров’я - це тільки наслідок підняття вгору.  

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Андрій Середюк
Зображення користувача Андрій Середюк.
Відчуття при прочитанні ЖС - оновлення.

Свого часу вичитав курс для загального оздоровлення, 40 днів, з усіма застереженнями, досить інтенсивно, досвід - потрясний. Паралельно позбувся давнішнього клопоту з підшлунковою, не те щоб нова відросла, але моя власна стала як нова. додатково користуюсь "Животтворна сила" Георгія Ситіна.

Середюк Андрій Миколайович

Миро Продум
Зображення користувача Миро Продум.
Ви ще після цього стали

Ви ще після цього стали чемпіоном з Бойового Гопака!  Чи вже забули?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Тарас Криця
Зображення користувача Тарас Криця.
Доброї ночі. Читаю Народний

Доброї ночі. Читаю Народний оглядач вже років 8, Живе Слово роки 3-4. Роки два тому писав на сенсар равлик мета.юей стосовно форм Живого Слова, але відповіді жодної не отримав. Використовую ті форми, які знаходив спочатку тут, а потім на сторінці Філатовича. А системи їх читання складаю сам собі. Як "присів"? Прочитав Звукону Золь (вона була моїм початком) - видали в цей же день зарплату. Прочитав іншим разом - заробив винагороду за консультацію поза роботою. Тобто спочатку це був матеріальний стимул. :) Коли закидав читання - не все складалося, як хотілося. Знову відновлював. Можливо, це я собі навіяв. Але таке було враження. Спочатку читав для себе, вставляючи своє ПІБ. Потім на дітей, дружину. Згодом на батьків, сестру. Тому 6 і 25 числа в мене розтягуються на кілька днів. За всіх не встигаю. :) Розповідав іншим - не розуміють. Все ніби гаразд. Живемо, працюємо, творимо. Сам роки два не хворів так, щоб аж помітно було. Легкі симптоми, переходив та й забув. І дітвора не так часто, як, наприклад, я у дитинстві. Але син як із зими почав хворіти, то не проходить і тижні два, три після одужання, як знову те саме. А зараз посеред літа запалення легень. Взимку кололи. І зараз колять. Ніби мене по-живому ріжуть. Ніколи не смалив, м'ясо, алкоголь тільки на свята, неділю. Майже звичайна людина. Завжди своєю "правильністю", якою мені дорікають, виділявся. Читаю будь-де. І дурниці те, що впливає місце. Мої місця, в тому числі гараж і робота, після того поліпшуються... Вірю, що в сина минеться. Але все-одно прикро. Це ніби впасти із гори. І знову на неї карабкатися. :)

Оновлюйся ! Оздоровлюйся ! Розвивайся !
Твори свій світ навколо !

Миро Продум
Зображення користувача Миро Продум.
Схоже, десь допускаєте

Схоже, десь допускаєте систематичну помилку. Таке трапляється з людьми, які не пройшли навчання і рухаються навмання. Перевірте себе на предмет друзів і ворогів. Якщо ви писали на sensar(@)meta.ua, але не отримали відповіді, то це значить, що ваш лист не дійшов або до вас не дійшла відповідь. Буває. 

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Улько Коломийський
Зображення користувача Улько Коломийський.
Ще не минуло й тижня , як я

Ще не минуло й тижня , як я почав долучатися до Живого Слова, а враження -Супер !    Переглядаючи рекомендовані Наставником записи з О.Філатовичем мені дуже сподобалась одна енергосота ( Основу Образу Творця ! Вишній Дух ! Світлу Душу ! Плоть Міцну ! Живим Словом Формую ! ) і я тривалий час промовляв її і через деякий час відчув напруження в лобовій частині мозку , але досить швидко все пройшло.        Перший день зранку я дивувався , бо дуже погано читав , хоча й не швидко. День був чудовим . я був спокійним , впевненим і дещо "заглибленим" . А під кінець робочого дня , коли вже не було зовнішніх "подразників" я "заглибився" так , що той звіт , за день , який я можу спокійно написати за 15-30 хв , я написав , більше ніж за півтори години , що потім дивувався і через втрату часу не пішов у тренажерний зал. Я дивився на цифри і мені треба було напрягатися , щоб зрозуміти котру до которої додавати. Це щось подібно до того , як людина чимось переживає , але я навпаки нічим не переживав. Так що я пішов до дому і дома теж все повільно робив. Я згадав про Діогена (той що жив в бочці) , я подумав , що можливо мій шлях в тому, щоб відчувати внутрішню самодостатність (Як там <все своє ношу з собою>) , а зовнішнього мені потрібно на стільки більше  ніж Діогену , на скільки я від нього менший. Під час першого "зростання" мені було цікаво що б Діоген відповів на американське <якщо ви такі розумні , то чому ви такі бідні?> І ще тоді була розлилась нафта у Мексиканській затоці і її довго збирали. А в мене був жарт- відповідь. Що потрібно було сказати : Українці , є нафта , на халяву ! І продовження. А не зробили так тому , що знають , що українці б і ту нафту що розлилась зібрали та ще й всю їхню нафту викачали б. А ще мені тоді згадався Форест Гамп - хлопець - чиста душа , яка досягла всього матеріального , що цінують інші ,  не прагнучи того , якщо є український переклад , то рекомендую переглянути , фільм одержав чимало Оскарів , якщо я не помиляюсь. Так от в той вечір я вирішив описати свої враження і коли вже було за 2.30 ночі я вже завершував , буквально декілька речень залишилось написати , я випадково не ту клавішу натиснув і все пропало. Спочатку я  засмутився , а потім подумав , що в першу чергу я пишу для себе , і головне що я знав який був кінцевий варіант. Бо коли я начинаю писати то у мене є декілька основних обов`язкових фактів , а далі як я це все пов`яжу і що ще додам , згадаю то сам не знаю і  ще можливо не всі сприйняли б те , що я написав. А далі я  щось "повечеряв" , бо боявся що їда вплине на мої думки , розслабить і я схочу спати , а сьогодні переконався , що все нормально , можу спочатку повечеряти. І через свою "писанину" я ні ввечері ні зранку не прочитав Живе Слово. Другий день був не таким , бо я зранку йшов на роботу , як завжди проходив повз бібліотеку , і хоча ще не було 9 години , вона була відкрита. А я хотів придбати книгу Ігора Каганця "Психологічні аспекти в менеджменті..." бо я хочу спочатку визначити свій "психотип" , щоб знати як будувати свою "особисту стратегію" , щоб визначити свої "сильні" і "слабкі" якості і знати як найефективніше використовувати "сильні" і як компенсовувати , або вдосконалювати "слабкі". А також навчитись визначати "психотипи" інших людей і як найкраще з ними взаємодіяти. Я зразу пішов туди , де в них знаходиться книга "Пшениця без куколю..."(хоча я придбав її в іншій книгарні і на 5гр дорожче , бо сподівався що в них є вже 2-ге видання , але ще нема , та нічого , бо я 2-ге видання придбаю для себе, а 1-ше я даю почитати іншим. ) Цієї книги не було , але я натрапив на інші "Нація золотих комірців" і "Воінсько-фізичне виховання Аріїв".Вони не багато коштували і я придбав обидві. Я почав читати "Нація золотих комірців", але через те що у мене було багато клієнтів , я практично нічого не прочитав і лише роздразнювався , як і багато інших разів , коли на роботі практично не мав вільного часу на книги . А ввечері коли я повернувся до дому з тренування і вже підготував їду , я помітив що нема куртки з грошима і телефонами і що скоріш за все я їх забув на роботі. І коли я йшов на роботу то я думав , що навіть якщо їх там нема , нічого , я якось це переживу. Але коли я вже забрав все  і повертався до дому , то я почав сумніватися в усьому і була думка тут літо , треба відпочивати , а я собі вирішив долучитись до Живого Слова. І прийшов до дому , повечеряв і нічого не хотів і не мав "емоційних сил" на Живе Слово і лиш хотів поспати. А вранці встав свіжий обдумав мій вчорашній день і те як я легко в усьому засумнівався і подякував Богу за те що у мене тепер знову духовне світосприйняття і вибачився за свою маловірність і невдячність. А потім помолився і прочитав Живе Слово і вирішив , що мені потрібно в першу чергу сконцентруватись на його вивченні , а книги прочитаю пізніше. І в мене був чудовий день , ще кращий ніж перший , я був ще спокійнішим і впевненіим ніж в перший день. Але треба згадати , що я знову забув дома гроші. То я пішов додому по гроші і забув в офісі курту , але я недалеко відійшов від офісу. Отож я вертаюся в офіс беру куртку іду до дому по гроші і вертаюсь на роботу. Але я зовсім цим не переживав і я згадав , що я в дитинстві в молодших класах у школі практично щодня щось забував і я подумав , що можливо це побічний ефект від дії на організм Живого Слова. Я сказав своєму шефу все як було , що на мене напала забудькуватість і як я туди-сюди бігав , а він сказав нічого буває , без ніякого невдоволення . І найцікавіше все в мене відбувалося тоді коли я почав вивчати Живе Слово , або після того . Наприклад до мене підійшов мій знайомий художник про якого я згадував. Я сказав що хочу щоб він намалював мені Галар (козак на драконі) і покажу йому малюнок в інтернеті і може домовимось. А ще я згадав , що в мене є така проблема , що коли я опиняюся в новому середовищі , наприклад в новому місті чи на незнайомих вулицях , чи в складному приміщенні , то я не пам`ятаю дорогу назад . Наприклад я на річку йду однією дорогою , а вертаюсь іншою , а 2 рази коли пробував вернутись тією самою то не в ті вулички повертав. А ще я погано запам`ятовую імена людей і обличчя , або де ми з ними познайомились. Я тепер з багатьма людьми , які зі мною вітаються , а я з ними не знаю де познайомився. Найгірше те що я міг не запам`ятати тих людей які мені зробили щось або добре або погане і я хотів їх запам`ятати. Памятаю , що не раз було , що мені сподобалась дівчина , але я боявся що її не запамятаю , якщо вона дуже не виділялась , особливо проблематично коли зимою дівчина в шапці. Памятаю що в один день тричі перепитував у дівчини як її звати. Зараз багатьох знайомих з якими постійно спілкуюся не пам`ятаю як звати , при слушній нагоді перепитую , а дехто може подумати що я його не поважаю , раз я не запам`ятовую як його звати. Найгірше коли приходиш в нову велику організацію і треба запамятати хто є хто і як кого звати , і хто і що де знаходиться.  Так само згадую , що коли я в школі в зошиті дуже швидко вирішував задачі і приклади , а біля дошки мені було дуже складно. Також неприємно що деколи поспілкуєшся з людиною а потім щось пам`ятаєш , а щось ні .   І в мене виникає якась внутрішня реакція-протидія , а може не варто продовжувати , мені все так важко на початку дається навіть якщо це мені дуже подобається і навіть якщо я з часом зможу досягти хорошого результату. Тепер коли я почав вивчати Живе Слово то пам`ять почала покращуватися і мені приємно що я поступово запам`ятовую все більше і швидше , хоча є різні види пам`яті. Отож день був чудовий , ввечері я прочитав Живе Слово , але рано пізно встав , ніяк не настроюсь на новий режим . Четвертий день я мав багато роботи і не мав часу на вивчення Живого Слова і забув свій текст на роботі в тумбочці. Так що не прочитав Живе Слово ні 4-го дня вечором ні п'ятого ранку. Також 4-того дня я дещо розслабився вважав , що у мене все має бути добре і дещо зверхньо по ставився до деяких інших людей , через що не був в такому чудовому стані , як 3-тього дня. І 5 дня я хотів реабілітуватися , я взагалі тепер кожного дня хочу старатись все начинати з початку і все покращуватись і покращуватись . І знову ж таки сьогодні все найкраще відбувалося тоді коли я вивчав Живе Слово , або зразу після того. Я зразу старався ставитись як найкраще до інших . І протягом приблизно 10 хвилин я отримав підряд 3 сигнали. 1.) я заскочив закинути гроші на WebMoney , а там сиділа дівчина - інвалід , я їй пожертвував таку ж суму , як комісія , 2.) Я побачив як на велосипеді проїхав мій колишній одногрупник , якого я вже рік або й більше не бачив і подумав , от якби він поглянув на мене , але він не поглянув , але в цей самий момент до мене привітався інший наш одногрупник , якого я зустрічаю від декількох разів на місяць , до одного разу на декілька місяців і я йому сказав , що я якраз задивився на іншого нашого одногрупника. 3.) До мене підійшов знайомий , з "Свідків Єгови" , з яким ми спілкувалися останній раз десь 3 роки назад , якраз з ним ми спілкувалися в парку , про що я спитав раніше. Він мене сьогодні спитав , чи читаю я Біблію і я відповів так (а думка у мене була про прочитану книгу "Пшениця без куколю". Спочатку я подумав , що я збрехав, а потім я подумав , що я дав правильну відповідь на правильне запитання. Чи читаю я Слово Боже ? - так.) Потім я хотів зрозуміти , що ж за сигнал я получив. І саме коли я почав розмірковувати що вчора я ненайкраще ставився до інших повз мене пройшла і привіталась знайома. Як  там кажуть Бінго ! чи як. І я зразу відчув піднесення. Я приступив до вивчення Живого Слова і вивчення непогано давалось і взагалі мені якось приємно його вивчати , а коли результати все покращуються то тим більше. А потім ВАУ ! зі мною такого ще не було. Я тепер коли в піднесенні постійно найбільше відчуваю легке напруження найперше в мозку. А цього разу я відчув спочатку гаряче серце , потім з боку від серця , ще виразніше в мозку і тоді по всьому тілу. Я відчував як по мені бурлила чи то кров чи енергія чи вони разом. Я був дуже спокійний а в мені все бурліло і вихлюпувалось в різних місцях , чи я сидів чи я стояв , я насолоджувався декілька годин. Найприємніші відчуття були в пальцях ніг і вище лівої пяти. Одночасно з цим я відчував легке поколювання в хребті , він у мене викривлений але практично ніколи не дається знати , я подумав що можливо він вирішив "підрівнатися". А взагалі я дуже радий що на цьому сайті є багато корисних порад. Я десь приблизно 2 тижні , як відмовився від хліба і вареної їжі (хіба що сир якось варять) , а м'ясо я їв рідко , виходячи з фінансових можливостей. А так в основному вживаю домашні молокопродукти , які купляю у тих самих людей , мід , горіхи , овочі і фрукти. Ще би я хотів подякувати Володимиру Ляшкевичу , якраз коли він написав відповідь-заклик мені потрібна була підтримка. І я полазив по деяких його відео і практикую тепер відключення думок на різні проміжки часу. І на завершення я знав , що в одного мого шефа у батька проблеми зі здоров`ям , а він людина віруюча , старається вести здоровий спосіб життя , тобто людина з хорошим потенціалом для зцілення Живим Словом і якраз так сталося , що сьогодні у мене була нагода з ним поспілкуватися і я йому порекомендував познайомитись в інтернеті з Живим Словом. І я сказав йому , що то не просто збіг обставин був , а що ми повинні були з ним поспілкуватися. І я поспілкувався з ним і забув на роботі парасолю і своє Живе Слово в тумбочці. Якби я не забув своє Живе Слово то можливо не написав би цей текст , бо я вагався чи написати цей текст чи прочитати Живе Слово. Але ще додам , що буквально перед написанням тексту , я перечитував статті і натрапив на статтю де    О. Філатович розповідав про блоги а ще знову бігло переглянув записи в цій темі , де  закликає Миро Продум дякує Зоріні Небокрай ! І ще напишу що я щоденник не веду бо у мене тоді тим більше ніякого режиму не буде. І якщо я починаючи вивчати Живе Слово керувався бажанням долучитись до Колективної Молитви за Україну і одними власними мотивами , то тепер щей іншими власними мотивами і я хочу добитись в Живім Слові успіху , щоб заохотити до нього все більше людей , в першу чергу своїх рідних і друзів. І хоча погано що сьогодні я цілу ніч не спав і пропустив 2 читання Живого Слова , але знаю що я не раз зможу вернутись до написаного , щоб нагадати власні відчуття і думки , що ще хтось знайде для себе щось цікаве , що як робити і що як не робити , що і як писати і що і як не писати .

 

Миро Продум
Зображення користувача Миро Продум.
Радіймо! З самого початку

Радіймо! З самого початку практики Живого Слова починається сканування людини і визначення її найактуальніших проблем. Можливо, що ви зачепили саме таку проблему, тож вона і проявила себе. Цікаво як піде далі. Тримайте нас у курсі! 

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Яромира Красна
Зображення користувача Яромира Красна.
Вітаю! Читаю Живе Слово

Вітаю! Читаю Живе Слово близько трьох місяців. Перший базовий курс читалося по різному - було то легко, то часом дуже тяжко.Оскільки в мене маленька дитинка, то я не могла читати о шостій ранку. Але це нічого - намагалася знаходити час і читати повністю, нічого не пропускаючи. Прочитала УФ 6,7,8. Зараз читаю кармічні форми. І за весь цей період я помітила таке - мені добре тільки тоді, коли я читаю тексти. Добре - це з"являється якась радість, легкість і ніби за спиною ростуть крила.  Хоча досить часто читаю майже пошепки, бо присипляю дитинку. До речі, синочок дуже добре засинає під інформосоти. Але як тільки закінчую читати і повертаюся до щоденних справ, всі відчуття зникають, з"являється втома, немає енергії, постійно хочеться спати, а ще переслідує мене параноя, що я можу чимось захворіти страшним. Я знаю, що все це треба пережити, тому що іде процес очищення (так говорить наставник). Навколо мене нічого не змінюється, навпаки, інколи здається, що стає все тяжче і тяжче. Чому так відбувається? Напевно я роблю щось не так, можливо. Ще я помітила, що мені легко читаються цифрони і інформосоти, натомість звукони ідуть дуже тяжко, ледве рухається язик. Тому я не знаю чи читати їх, чи можна пропускати. Але знаю напевно, що без Слова не можу, дійсно є як наркотик.

Оксана Лутчин
Зображення користувача Оксана Лутчин.
Радіймо, Ярмиро Красна!

Радіймо, Ярмиро Красна!

Передовсім треба викинути  погані думки - витісніть їх, наприклад, хорошою музикою або повторенням улюбленої цифрони чи інформосоти. Заспокойте себе думкою, що дитинка за кілька місяців підросте і нестиме Вам радість у спілкуванні, а також Вам стане легше фізично. !Намагайтеся утримувати стан радості, легкості і відчуття крил протягом дня - і все буде добре!

Творімо разом мову Сенсар!

Яромира Красна
Зображення користувача Яромира Красна.
Дякую, пані Оксано за відповідь

Я ще зрозуміла, що напевно забагато хочу отримати від Живого Слова.  Замість того, щоб спокійно спостерігати, я сиджу і чекаю неймовірної події. А подія, на мою думку, не відбувається (бо я дуже чекаю і не спостерігаю). Відповідно, мене це засмучує і виходить, що я сама себе ніби блокую. Мабуть, в цьому є одна з моїх помилок.

Миро Продум
Зображення користувача Миро Продум.
Так, це помилка, яку ще

Так, це помилка, яку ще називають "ідеалізацією". Її сенс в тому, що людина перебільшує значення якоїсь події, а потім тривожиться, що її мрії не збудуться. В результаті виходить, що людина генерує негативні емоції, а тому створює перешкоди для свого оновлення. Тож важливо весь час контролювати свої емоції і не допускати негативних. 

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Арсен Дубовик
Зображення користувача Арсен Дубовик.
Болів кутній зуб. Три рази

Болів кутній зуб. Три рази прочитав подумки Цифрону 1 - біль пройшов! (!От якби ще й новий зуб виріс!).

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Олег Подорожній
Зображення користувача Олег Подорожній.
41 день практики Живого Слова

Підсумок пракутикування перших чотирьох форм живого слова:

- позбавлення звички грати в комп"ютерні ігри (стаж більше 20років);

- зменшення ваги тіла на 9 кілограм;

- значно підвищилась розумова та фізична активність;

- збільшилась витривалість;

- позитивний вплив в конкретних життєвих ситуаціях;

- моя мама вічула вплив Живого Слова під час мого читання(поколювання в руках і ногах під час мого читання, в неї на роботі стали відбуватися дивні позитивні події). Тепер вона також практикує Живе Слово;

- став щасливіше і впевнено себе почувати(змінився стан психіки);

- став активно працювати над вдосконаленням тіла, духу та душі.

Цікаві випадки:

- на роботі стала боліти голова, прийшов ввечері додому - прочитав поточну форму - біль зник(без таблеток);

- отрмав травму - розтягнення звязок кисті руки - через 3 дні біль зменшився настільки що зміг підтягуватись і боксувати травмованою рукою. На 9 день біль зник.

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Миро Продум
Зображення користувача Миро Продум.
Оновлення прискорюється в кілька разів

Помічено, що при самостійному застосуванні Живого Слова рани м’яких тканин загоюються приблизно у 5 разів швидше, а кісток - у 3 рази швидше. При застосуванні резонансного читання (коли принаймні двоє читають одночасно) дія ще потужніша. 

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Арсен Дубовик
Зображення користувача Арсен Дубовик.
?Наскільки обов'язкове

?Наскільки обов'язкове читання ЖС вголос?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Тур Ярий
Зображення користувача Тур Ярий.
При читанні ЖС про себе не

При читанні ЖС про себе не викликаються високочастотні вібрації. Оскільки тексти ЖС підібрані правильно то при їхньому читанні вголос виникають високочастотні вібрації, які резонують із вібраціями тонкого тіла Землі. Утворюється зв'язок-канал через який проходить торсійний потік. Здобувши відповідний досвід людина здійснює такий зв'язок лише за допомогою внутрішнього бажання. Я переживав такі відчуття. Але це пов'язано не з досвідом, бо вони виникали не контрольовано.  

 

Все тільки починається!

Ігор Вергелес
Зображення користувача Ігор Вергелес.
Усім читачам Живого Слова

Усім читачам Живого Слова рекомендую курс "Відродження Природного Голосу".

Посилання: www.goloslogos.ruwww.golosobraz.ruwww.kirilltv.ru

honcharenko (не перевірено)
Зображення користувача Гість.
Радіймо!

Радіймо!

Я й не знав що тут ще й форум є :) Оце приємне відкриття.

Почав читати ЖС з весни 2012 року, після того, як потрапив у лікарню з приступами жовчного міхура. Знайшли там пісок. Рекомендували видалити. На операцію не погодився тоді.

Після лікарні зателефонував Ігорю Каганцю, щоб допоміг з ЖС. До тієї події знав про ЖС, придивлявся, але поставився не серйозно. 

Почав читати з самих азів. Особливо нічого не відчував, нічого особливого не очікував, просто було страшенно цікаво. Цікавість на рівні дослідника, експерементатора. Читати було дуже приємно, мені реально подобалось читати. Спочатку я від дружини і дочки ховався, соромився. Але як на диво, коли я читав, їм це дуже подобалось. То згодом я вже не ховався. 

Під час читання ніяких соплів, температури, чи ще чогось, як попереджав Ігор - не було. Завжди легке головокружіння, бо читаю в голос і насичую мозок киснем. Були іноді спонтанні прояви. Так, наприклад, коли читаю кармічні форми, то терпнуть вуста. Чи під час читання, якось один раз, виник спонтанний сміх, я сміявся просто так, дуже сильно і довго. Після був супер настрій. Одного разу під час читання виникло дуже сильне бажання до дружини (дружина була приємно здивована) :)

Восени того ж року знову приступ жовчного і потрапив до лікарні. Вже у жовчному було 5 камінців. Я злякався і таки погодився на операцію. Ігор Каганець казав що даремно це зробив. Ну вже що сталось, то так і буде.

ЖС продовжував читати, хоч як мені здавалось, нічого особливого не траплялось. Щоб прямо так, раааааз! Але оглядаючись на те що було і що зараз, то різниця помітна.

Настрій покращився значно. Земля і небо. Оце нещодавно помітив, що з моменту читання ЖС в мене не було ні разу нежиті. А раніше по декілька разів на рік гарантовано страждав на нежить. Хустинки на пів дня не вистачало. Ну і напевно той факт, що попри все, зі мною нічого поганого не траплялось. 

Але саме чудесне і головне, на що я з самого початку сподівався і не до кінця вірив, що таке може трапитись - таки трапилось! З 1995 року я довідався що не міг дати потомства, чоловічий фактор. До 2013 року вже в яких я лікарів не був, вже що не повіряв, які аналізи не здавав - все гаразд, а живчики дохлі або ледве ворушаться. 

Думаю без ЖС не обійшлось, хоч і не прямо, а події так склались, що звело мене з одним професором, який і розібрався в причині. Доволі рідкісна аномалія і виправилась невеличкою косметичною операцією.

Через пів року ми завагітніли! Це капець яке чудо. Я дуже щасливий. Разом з дружиною ревіли, як дізнались про те що завагітніли.

Зоріна Небокрай
Зображення користувача Зоріна Небокрай.
Від читання вголос дихання

Від читання вголос дихання поглиблюється, поступово від грудного доходить до живота. Весь секрет в диханні, а слова дають вібрацію. Я  раніше при плаванні  змучувалася дихати і рухати руками, а зараз в мене зовсім щезла  втома у воді, я забуваю, що рухаюсь.  Потім прорізався голос, хочеться співати  голосно. А зараз я придумала так: іду купатись, запливаю подалі, наспіваюсь у воді донесхочу  позитивних слів, виходжу щаслива і здорова. Ще у воді обдумую про космос  і силу води, ми обмінюємося з  нею думками.  Співаю про Україну, українців.

Ще, торкаючись свого тіла руками, я відчуваю вплив дотику і починаю видихати, як позіхання. Будь-яке місце можу торкатись і видихати. Як масаж, але тільки глибокий дотик, і м"язи  чи клітини від чогось звільняються. Мені здається, що я лікую сама себе, бо на шиї ззаду чи на спині збоку при дотику я відчуваю приємну біль, як масаж, а потім видихаю. Такі видихання  також можуть бути від важливаї  інформації. Бо раніше в мене  почались такі позіхання  від  читання  того, що мене дуже цікавило. Тоді я не знала, чому так робиться. А тепер вже розумію. Також соплі і чихання можуть бути коли я знаходжу те, що хотіла знати, просто перед комп"ютером.  В ці хвилини мені ніби  говорять, що мною опікуються  і ніби  кажуть, признай ЦЕ. Так, а  всякі сезонні захворювання просто щезли, я вже про таке і забула. Може деколи голова бути "чумна" зранку, на якусь мить, бо уві сні певно щось вносять в мозок. Часто я навіть  знаю про що там велася мова, але при просинанні забуваю. На всі запитання дають відповідь.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Миро Продум
Зображення користувача Миро Продум.
Магічні методи творення нової цивілізації

Якщо проблема не вирішується звичайними методами, то треба застосовувати методи незвичайні, тобто магічні. Для реалізації 25 пунктів НС готуємо форму Живого Слова №25, яка приведе нас до Перемоги!

Готуємося до чудес! Обговорюємо стратегеми, критикуємо, даємо пропозиції. 

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Миро Продум
Зображення користувача Миро Продум.
Третій рівень ЖС: відгук

Повідомляє Лілія:

Опрацювала форми ЖС №9,10 та кармічні форми №1,2. Декілька слів про результати та процес роботи над формами ЖС.

По-перше: на початку читання цих форм у мене був стан "плачу душі", якщо так можна висловитися. Це проявлялося в бажанні постійно молитися і під час молитви плакати. Молилась я за події в Україні, за наших  хлопців... Боляче реагувала на різного роду забави з боку інших людей. Під час роботи з кармічними формами цей стан пройшов.

Зараз є стабільний стан душевного спокою. Укріпилася віра, що все іде по плану Божому, отже все буде добре. Були випадки, коли в стані неспокою не допомогала молитва, тоді - читала напам'ять цифрони від 1 до 25. Дуже дієво.

По-друге: я почала знайомитися і співпрацювати з новими і світлими людьми. Кожен з них унікальний по-своєму. Стосунки складалися так, ніби ми давні друзі, з ними легко і весело.

По-третє: дуже уважно спостерігала за снами. Але щось такого особливого не було. Вони,як і раніше були і кольоровими, і чорно-білими. Правда - іноді, зранку, отримувала відповідь на те чи інше запитання.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Анастасія Вільна
Зображення користувача Анастасія Вільна.
Шановні друзі, я також хочу

Шановні друзі, я також хочу поділитись своїм досвідом. Я сьогодні на сьомому дні практикування ЖИВОГО СЛОВА,я читаю тільки рано. Ну і в мене були такі пережиття: першого дня я була дуже збуджена, це було для мене щось нове, я позіхала, звичайно, і почула такий спокій в душі. Потім на 3 чи 4 день у чоловіка, з повійки випала кулька дивна, яка була у нього біля тижня, я думала що це ячмінь, але його не боліло око, може це збіг обставин. Я перестала їсти м"ясо, майже 2 тижні вже не вживаю, і так як раніше мене тягнуло до нього, то тепер зовсім. Стала спокійнішою, більш зрівноваженою і повірила в себе. Мені теж здаєтся, що ставлення до мене навколишніх людей до мене змінилось, ставляться з більшою повагою. Зауважила, що починаю змінювати своє бачення на навколишній світ. Звичайно я також практикую 5 тибетських перлин, що мені також допомогло. Ну і почала читати "Пшениця без куколю", це зовсім перевернуло мій світогляд, мені десь там внутрішнє Я підказує, що це саме то чого я шукала. Я ще малою дівчинкою, запитувала себе,хто я, для чого живу на світі? Виросла я багатодітній, православній родині, було тяжко, звичайно, але дуже добре вчилась і всі ставились до мене з повагою, приходили за порадами, навіть старші. Ну але коштів на вище навчання вже не знайшлось, тому і виїхала за кордон на заробітки, ну але не до цього веду, веду до цього, що на вище задані питання я сама пробувала шукати відповіді в Біблії, відповіді не завжди знаходила, а питань було ще більше. В церкві до якої я ходила, мені дуже дечого не пасувало. І тут де зараз живу, теж не могла знайти собі місця, щось внутрішнє мені підказувало, що це не те. Отже дуже дякую Богові, що посилає людей які відкривють Істину, вам також дякую що потрапила на ваш сайт. І Україну дуже люблю, отже Радіймо!

Дмитро Гончарюк
Зображення користувача Дмитро Гончарюк.
Слово "Жнива"

Я замінив, покищо, в Звуконі, Інформосоті та Енергосоті Жоль слово "Жнива", на "Збори".

Енергосоту Жоль наразі читаю так:

Жаркі Збори

Творчі плоди отримують

Вдячність Творцеві, Людям, Планеті

Промовляю!

Це тому що хочу перейти на фрукти... Так як після фруктів можна перейти на воду...

Яке Ваше ставлення до таких змін?

Миро Продум
Зображення користувача Миро Продум.
А що таке "Жаркі Збори"?

А що таке "Жаркі Збори"? Мається на увазі "зібрання" чи "збирання"?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Дмитро Гончарюк
Зображення користувача Дмитро Гончарюк.
Відповідь

Збори урожаю

Арсен Дубовик
Зображення користувача Арсен Дубовик.
"Збір врожаю".

"Збір врожаю".

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Дмитро Гончарюк
Зображення користувача Дмитро Гончарюк.
Тоді так:

Тоді так:

Енергосота Жоль

Жаркий Збір

Творчих плодів набуває

Вдячність Творцеві, Людям, Планеті

Промовляю!

 

До речі слово "збір" зустрічається в Цифроні 7.

Ще потрібно в Цифроні 23 змінити "від сівби і до жнив".  

Дмитро Гончарюк
Зображення користувача Дмитро Гончарюк.
Здравствуймо!

Здравствуймо!

Де можна отримати 15, 16 матриці Живого Слова?

Любов Фаренюк
Зображення користувача Любов Фаренюк.
Чи блокує дію Живого Слова

Чи блокує дію Живого Слова використання приладу магнітотерапії Авіцена Універсал та браслети з магнітами LM?

Майя Українська
Зображення користувача Майя Українська.
Дякую. Вогняне полотно читати

Дякую. Вогняне полотно читати як часто можна і які? Чи це індивідуально?

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!

Сторінки

  • Сторінка
  • of 2
  • >