Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Дітей без щеплень не візьмуть в школи

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун  і міністр освіти і науки Лілія Гриневич  розповіли на прес-конференції, що діти без щеплень повинні навчатися індивідуально, і закликали всіх батьків зробити дітям щеплення до 1 вересня.

Супрун заявила, що лікарям заборонено давати довідки для шкіл і дитячих садів, якщо дитина не щеплена відповідно до національного календаря щеплень. Вона закликала батьків не просити лікарів порушувати закон, оскільки з наступного року за підробку довідки буде наставати кримінальна відповідальність, повідомляє Ліга.

У свою чергу, Гриневич повідомила, що дитячі садки і школи не братимуть дітей, у яких відсутня довідка про щеплення. Вона нагадала, що це вимога закону і є відповідне рішення Верховного суду.

У разі, якщо дитина не вакцинована, медперсонал навчальних закладів та сімейні лікарі повинні підказати, якими чином можна зробити відсутні щеплення.

Супрун запевнила, що лікарні на 100% забезпечені вакцинами.

Наші інтереси: 

Ну от і приїхали! Невже Супрун і Гриневич не знають, що щеплення - небезпечні. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача cBіт Розумний.

А хтось на НО дуже хвалив Супрун...

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача cBіт Розумний.

Хороший спосіб для шкіл позбутись "паршивих (рос.) овець", тобто учнів, які патологічно не сприймають навчання та самовдосконалення,постійно зривають уроки та доводять до сказу педагогів-рабів....

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Костянтин Струк.

Цитата:
Ну от і приїхали! Невже Супрун і Гриневич не знають, що щеплення - небезпечні.

Логіку обох зрозуміти дуже просто. Вони просто не мають іншого виходу. Ті дані про смертність унаслідок побічних дій вакцинації, що маємо на сьогодні, медична статистика не бере до уваги, оскільки вважає, що у кожному випадку треба проводити конкретне розслідування, а про епідемію смертності через вакцинацію говорити, мабуть, зарано. А от про епідемію грипу чи кору - нажаль, говоримо дедалі частіше.
Я не захищаю ні Супрун, ні Гриневич. Але традиційна система занадто повільно піддається таким радикальним змінам, як скасування вакцинацій. А революційним шляхом у цій галузі йти не завжди безпечно.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Микола Погорілець.

Чудова новина!
Розквіт індивідуального навчання і гуртування спільноти у роботі із офіційною медициною!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Так, це стимул для переходу до постіндустріальних форм освіти і самоорганізації. Індустріальна система руйнує сама себе, з чим усіх і вітаю.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача cBіт Розумний.

І все-таки епідемічні дитячі хвороби існують. Як бути з ними?

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Ігор Каганець.

Вакцинація не захищає від епідемій, а в багатьох випадках є їх причиною.

"Інфекційні захворювання йшли на спад протягом десятиліть перед введенням щеплень; американські лікарі повідомляють про тисячі серйозних побічних реакцій щороку, включаючи сотні смертей і довічних інвалідностей; повністю щеплене населення страждає від епідемій, а учені приписують безліч хронічних імунних і нервових хвороб програмі масових щеплень".

Джерело: Суперечності між медичною наукою і політикою вакцинації

cBіт Розумний каже:
І все-таки епідемічні дитячі хвороби існують. Як бути з ними?

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.

"Навіть у тих батьків, які щиро вірять у всемогутність вакцинації, викликає великий сумнів необхідність проведення щеплень від цілком простих дитячих хвороб, як кір або свинка, не кажучи вже про краснуху або вітряну віспу. Ці хвороби залишають стійкий, зазвичай довічний імунітет, у той час, як щеплювальний імунітет швидко зникає, і, таким чином, хвороба виходить з дитячого віку, коли вона практично безпечна, у підлітковий і дорослий, коли її наслідки можуть бути набагато серйознішими.

Щеплення дітей породжує не тільки проблему зсуву хвороби в несприятливий для хворих вік, але й те, що щеплені дівчатка втрачають можливість набути довічний імунітет до інфекційних хвороб і передати його з молоком або через плаценту своїм майбутнім дітям. В результаті діти не отримують материнські антитіла, стають незахищеними від хвороб раннього дитячого віку, від яких малята в дощепленеву еру були захищені.

Незважаючи на масові профілактичні щеплення, а скоріше внаслідок них, смертність від інфекційних хвороб в Україні постійно зростає. Найбільший показник смертності спостерігається серед дітей. Зростає захворюваність на туберкульоз, епідемічний паротит (свинка) та гепатит В, при тому, що від цих захворювань проводяться обов’язкові щеплення. Крім кількісного зростання захворюваності на паротитну інфекцію, привертає увагу те, що ця хвороба із типових „дитячих” перейшла до ряду „дорослих”".

Джерело: Безжальна імунізація, або правда про щеплення

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.

"Газета «Дзеркало тижня» опублікувала велику статтю Ольги Скрипник «Випробування пробою Манту». Автор показала статистику, згідно з якою масова вакцинація від туберкульозу є головною причиною епідемії туберкульозу. Важкі побічні наслідки вакцинації приховуються, бо «в лікарнях діють негласні розпорядження, що категорично забороняють фіксувати ускладнення після щеплення або проби Манту».

Важкі побічні реакції на щеплення поширені не лише в нас. Конгресом США у 1996 році навіть створена система повідомлень про побічні ефекти щеплень. Щорічно вона отримує близько 11000 повідомлень про серйозні наслідки. Федеральний уряд виплачує мільярди доларів батькам дітей, що загинули або стали інвалідами після щеплень".

Джерело: Масові вакцинації провокують епідемії.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Костянтин Струк.

Мені цікаво от що. Іноді вдається помітити, так би мовити, вище втручання у власному житті.
У січні 2016 року, коли я ще працював у Меморіалі Голодомору, я таки примудрився захворіти на ГРВІ. З ускладненням у вигляді бронхіту потрапив до лікарні. Пригадую, як моя тодішня директорка у розмові по телефону бідкалася, що півколективу злягло - тоді просто волосся дибки ставало від згадки про нові штами вірусу.
Восени того ж року, коли оголосили, що нам загрожує чергова епідемія, батько запропонував мені: піди і зроби щеплення - хоч і заплатиш гроші, але, принаймні, будеш спокійний, що не підхопиш чергової зарази. Але у поліклініці мені сказали конкретно: вакцин нема! Аргумент, проти якого не підеш із вилами.
Зважаючи на перспективу отримати після щеплення якесь ускладнення, думаю, що це було те саме вище втручання. Хоч фанати вакцинації закинуть мені, що я недостатньо добре добивався свого права за власні гроші зробити "таку необхідну" процедуру.

Поки дихаю - сподіваюсь!