Важливість: 
3
Філарет прийшов на з'їзд Тимошенко. Нагадав про ворогів і заслугу Порошенка

Почесний патріарх Київський Філарет відвідав з'їзд партії "Батьківщина", де висували кандидата у президенти Юлію Тимошенко. З'їзд проходив у Палаці Спорту.

filaret.jpg

Фото: Gazeta.ua

Патріарх привітав присутніх із 100-літтям утворення об'єднаної Української Народної Республіки із ЗУНР, повідомила Gazeta.ua.

"Не випадково Україна святкує ювілей, нагадує тим самим, що Українська держава може існувати тільки тоді, коли ми єдині. В єдності наша сила. Вороги знають нашу слабкість, а слабкість наша у тому, що ми часто роз'єднуємося. Щоб подолати Україну, не допустити бути їй державою, свобідною і незалежною, вони роз'єднують.

Хочемо мати Українську державу, хочемо мати в цій державі свободу і незалежність - треба єднатися", - заявив він.

Також Філарет нагадав про створення Помісної церкви України.

"Над цим багато потрудилася наша церква Київського патріархату і президенти сприяли, починаючи з Леоніда Кравчука. І Кучма писав листи до Вселенського патірарха. І особливо Віктор Андрійович Ющенко. Але досяг цієї мети нинішній президент Петро Порошенко. І ми дякуємо всіх президентам, які докладали зусилля отримати томос. Це не є втручання у церковні справи, а турбота про державу, в якій вони були і є президентами", - сказав Філарет. Йому аплодували.

"Хочу, щоб і ваша партія сприяла єднанню українського народу. Для того, щоб ми були свобідними. Бо краще віддати життя, виявити любов, ніж бути у ярмі", - звернувся патріарх.

Наші інтереси: 

Говорити правду, називати речі своїми іменами, бачити причинно-наслідкові зв'язки.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка