Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Голосування за 12 принципів еконаціоналізму

Діємо як духовна ділова корпорація. Голосування відбувається інвестиційними внесками, тобто що більший внесок акціонера у розвиток Третього Гетьманату, то більша вага його голосу.  

150226_ekonacionalizm.jpg

Творимо еконацію
Творимо еконацію

Радіймо, арії! Творення нової української нації вимагає твердого ідеологічного фундаменту.

Основи сформульовані у 12 принципах еконаціоналізму. Для того, щоб вони стали дороговказом для нашої спільної праці, за них треба проголосувати.

Діємо як духовна ділова корпорація. Голосування відбувається інвестиційними внесками, тобто що більший внесок акціонера у розвиток Третього Гетьманату, то більша вага його голосу.  

Голосування передбачає три варіанти відповідей: «Підтримую», «Не заперечую», «Проти».

Правила голосування:

1. Якщо «Підтримую», то треба написати будь-який коментар і бути готовим відповідати на запитання інших акціонерів для захисту своєї позиції.

2. Якщо «Не заперечую», то можна нічого не писати, адже акціонер просто погоджується з тими, хто підтримує.

3. Якщо «Проти», то акціонер має обґрунтувати своє рішення і бути готовим відповідати на запитання інших акціонерів для захисту своєї позиції.

У процесі голосування прагнемо дійти консенсусу, тобто однозгідності. Консенсус досягається тоді, коли інвестиційна частка тих, хто «проти», не перевищує 5%.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Тобто карбів ви не знаєте. Правила не потрібні... Що далі?

Юра Корольчук каже:
До карбів, як і стосовно інших правил, потрібен виважений (живий) підхід, до новітнього часу їх не писали, а передавали лише усно (наскільки розумію в конкретному контексті), вважаючи, що написане - мертве. Ми живемо у постійно змінюваному світі і разом із зміною оточуючого середовища постійно змінюємо уявлення про нього і змінюємось самі, крім того, стосовно написаного зявляються особи котрі зосереджують в собі право трактувати написане (інвестори іт.д.), проте в кожного своя совість і зміст принципів повинен відповідати інтересам та совісті абсолютно різних осіб. Така вироблена віками методика знайшла своє підтвердження у новітній методології наукових досліджень синергетиці <a href="https://ru.wikipedia.org/wiki/Синергетика" rel="nofollow">https://ru.wikipedia.org/wiki/Синергетика</a> де існує одне правило - нема ніяких правил, при цьому предмет характеризується відносно природних принципів котрі ідентифікують ознаки характерні відкритій чи закритій системам. Обговорювані принципи в т.ч. голосування не відповідають принципам нелінійної системи і відповідно не можуть забезпечити прогресу.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Юра Корольчук.

Є добро, а зла немає – є ми. http://www.spas.net.ua/index.php/news/full/407

Волю не здобувають на одинці

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Це буде цікаво!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Пане Юро, візьміться за цю ділянку праці і просвітлюйте читачів "Народного Оглядача"!
Краще - ведіть свій блог, ну і звичайно коментуйте з посиланнями.
Успіхів!

Юра Корольчук каже:
До карбів, як і стосовно інших правил, потрібен виважений (живий) підхід, до новітнього часу їх не писали, а передавали лише усно (наскільки розумію в конкретному контексті), вважаючи, що написане - мертве. Ми живемо у постійно змінюваному світі і разом із зміною оточуючого середовища постійно змінюємо уявлення про нього і змінюємось самі, крім того, стосовно написаного зявляються особи котрі зосереджують в собі право трактувати написане (інвестори іт.д.), проте в кожного своя совість і зміст принципів повинен відповідати інтересам та совісті абсолютно різних осіб. Така вироблена віками методика знайшла своє підтвердження у новітній методології наукових досліджень синергетиці https://ru.wikipedia.org/wiki/Синергетика де існує одне правило - нема ніяких правил, при цьому предмет характеризується відносно природних принципів котрі ідентифікують ознаки характерні відкритій чи закритій системам. Обговорювані принципи в т.ч. голосування не відповідають принципам нелінійної системи і відповідно не можуть забезпечити прогресу.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Анатолій Висота.

Проголосую ПІДТРИМУЮ. Маю деякі зауваження:
1. Проект ПРАПОРА І ГЕРБА не є остаточним і потребує доробки. Я схиляюся до пропозиції Леоніда Українця - сам ГЕРБ має бути зеленого кольору життя; весь щит має бути жовтим, а його облямівка - синя. Горизонтальна лінія ГЕРБА має торкатися до лінії розмежування жовтої і зеленої смуг на ПРАПОРІ. Треба намалювати й подивитися-порівняти, як буде краще.
2. Назва ГЕРБ ГРАЙ є не остаточною і потребує доробки у зв"язку із новим розумінням ЗЕРНА і ПАРОСТКУ ЖИТТЯ, як центрального елементу ГЕРБА.
3. Пояснення ГЕРБА треба трохи змінити, бо не можна ні зрозуміти, ні пояснити, як Сокіл (=Святий Дух= Бог) знаходиться в ІГРОВІЙ ЗМАГАЛЬНОСТІ із Лебедем (=Шляхетна Людина). Суть взаємодії Бога (=Святого Духа) і Людини - це не ЗМАГАННЯ і це не ГРА, а ШКОЛА, в якій людина вчиться і вдосконалюється все життя і є УЧНЕМ, а Бог - її великим Учителем. Хай буде!

Зображення користувача Миро Продум.

Є різна змагальність. На низькому рівні - це війна. На високому - це змагальність музикантів, які прагнуть перевершити і здивувати один одного в імпровізації.

Саме такою є змагальність між божественним і людським. Це одночасно і гра, і школа, де розвиваються всі учасники - і учні, і вчителі.

Анатолій Висота каже:
Пояснення ГЕРБА треба трохи змінити, бо не можна ні зрозуміти, ні пояснити, як Сокіл (=Святий Дух= Бог) знаходиться в ІГРОВІЙ ЗМАГАЛЬНОСТІ із Лебедем (=Шляхетна Людина). Суть взаємодії Бога (=Святого Духа) і Людини - це не ЗМАГАННЯ і це не ГРА, а ШКОЛА, в якій людина вчиться і вдосконалюється все життя і є УЧНЕМ, а Бог - її великим Учителем. Хай буде!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Майя Українська.

Грають хвилі в океані ... Хто ними керує? Які причини їх виникнення? Навіть у тиху безвітряну погоду вода в океані переміщується. Божа благодать... Це можуть бути ледь помітні коливання його поверхні або прихований від людських очей рух води в океанських глибинах. Є течії теплі і холодні. Ці течії мають імена своїх творців.

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!

Зображення користувача Анатолій Висота.

Щоб було більш зрозумілим написане в п.3 мого попереднього коментаря, перенесу сюди своє пояснення з іншої гілки:
З цим, Ігоре, погодитися можна (цитую зі статті ГРАЙ! – ім’я-трансформер для герба ТГ):

Ігор Каганець каже:
...Святий Дух діє на кожного з нас або напряму (зсередини), або через егрегор Велеса. Оскільки людині важко розрізнити, звідки йде дія, то аріяни Русі назвали бога Велеса Святим Духом. З практичної точки зору це абсолютно вірно.

Коли у людини з’являються світлі думки, вона живить ними егрегор Святого Духа Велеса. Тоді цей бог-сокіл радіє успіхам людини-лебедя і дивується її ігровій винахідливості.

Але радіє не тільки бог-егрегор, а й внутрішня божественна сутність людини - внутрішній Святий Дух.

Отак ми дивуємо один одного, разом радіємо і розвиваємось. Тобто розвивається не тільки людина-лебедь, а й бог-егрегор Велес, а також наша внутрішня божественна сутність, а відтак і Творець Всесвіту.

Розвиваючи себе, ми розвиваємо Бога-Творця. Це наш персональний внесок у розвиток Всесвіту...

Але взаємодію Шляхетної Людини із Святим Духом (Богом!) не можна назвати ІГРОВОЮ ЗМАГАЛЬНІСТЮ. Надто різні вагові категорії в "гравців".
Хто з людей насмілиться твердити, що він ГРАЄТЬСЯ із Богом? Хто з нас може стверджувати, що він ЗМАГАЄТЬСЯ із Богом? Я - ні!
Але взаємодія Людини і Бога таки є! І цю взаємодію можна назвати ШКОЛОЮ, в якій людина Учень, а Бог великий Вчитель. Учень навчається, вдосконалюється і стає творцем, а Бог радіє успіхам свого Учня. Отак насправді воно є.
Погоджуюся із Доброславом та Арсеном в тому, що як ГРА, так і ЗМАГАННЯ між Богом та Людиною є немислимою річчю! - перечитайте ПРИНЦИП 12, а там чітко говориться про ІГРОВУ ЗМАГАЛЬНІСТЬ Сокола (=Святий дух) і Лебедя (=Шляхетна людина).

Зображення користувача Доброслав Велесовий.

Пане Анатолій, наведи мені тут конкретно слова де ти знайшов про змагальність між Соколом і Лебедем.

Назва ГРАЙ відображає можливості нашого герба трансформуватись в різні значення, а не змагальну боротьбу між Святим духом і Людиною.

Зображення користувача Миро Продум.

Повторю, що на різних рівнях - різна змагальність. Приклад змагальності високого рівня - це змагальність музикантів-віртуозів, які прагнуть перевершити і здивувати один одного в імпровізації.

Саме такою є змагальність між божественним і людським. Це одночасно і гра, і школа, де розвиваються всі учасники - і учні, і вчителі.

Згідно з аріянською філософією динамізму, божественне і людське в людині перебувають у стосунках дружби. Тому гра між ними - річ природна і необхідна.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Саме так, Миро! Підтримую Твої аргументи. :)
Творець у своїй Грі не намагається перемогти Людей. Своєю божественною грою він лише допомагає розкрити приховані і нерозкриті можливості Людей.

Я порівняю це з Твоєю, друже Анатолію, грою з дитиною, онукою ;)
- Адже, граючись з дітьми ми лише стимулюємо до розкриття їхнього і свого потенціалів. Часом, правда, їм здається, що "це не справедливо" - програвати(черговий виграш дорослого, "чому не піддаєшся" тощо), програш викликає образу і сльози, бо ми самі ще не досконалі, ще самі вчимось, в тому числі - вчити інших(іноді і піддатися варто!). Наша гра також від реакції дитини-гравця вдосконалюється і стає "справедливішою" чи що...
Якось так... ;))))

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Миро Продум.

Граючись з дитиною, дорослий нерідко отримує більше користі, ніж дитина. Під час гри розвиваються обидві сторони взаємодії. Змагальність полягає в тому, що кожен гравець прагне показати себе з кращої сторони - і дитина, і дорослий.

Арсен Дубовик каже:
Саме так, Миро! Підтримую Твої аргументи. :)
Творець у своїй Грі не намагається перемогти Людей. Своєю божественною грою він лише допомагає розкрити приховані і нерозкриті можливості Людей.
Я порівняю це з Твоєю, друже Анатолію, грою з дитиною, онукою ;)
- Адже, граючись з дітьми ми лише стимулюємо до розкриття їхнього і свого потенціалів. Часом, правда, їм здається, що "це не справедливо" - програвати(черговий виграш дорослого, "чому не піддаєшся" тощо), програш викликає образу і сльози, бо ми самі ще не досконалі, ще самі вчимось, в тому числі - вчити інших(іноді і піддатися варто!). Наша гра також від реакції дитини-гравця вдосконалюється і стає "справедливішою" чи що...
Якось так... ;))))

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Анатолій Висота.

Ось, Доброславе, читай: Він символізує радісну ігрову змагальність Сокола Святого духа і Лебедя шляхетної людини. Разом вони творять зародок нового світу, що символізується зерном (яйцем, зародком), яке дає гармонійний паросток. Тобто ГРАЙ! – це Сокіл, Лебідь і пробуджене зерно. Тут чітко сказано, що Святий Дух (=Бог) змагається і грається з Шляхетною людиною. Я з тобою й Арсеном згоден, що ні Гра, ні Змагання Людини (навіть Шляхетної!) із Богою є річчю немислимою! Надзвичайно різні вагові категорії у Вчителя і учня. Коли в Божественій Школі, якою є життя людини, Бог застосовує для навчання і вдосконалення свого учня ігрові елементи, то це не дає право називати Бога Гравцем. В цьому поясненні ГЕРБА говориться, Бог і Людина разом творять зародок нового світу, що символізується зерном..., яке дає гармонійний паросток. Це теж навіть уявити собі не можна. Гадаю, що я - людина, чи Доброслав, чи Арсен, чи навіть Ігор, як Шляхетний чоловік, ні разом, ні кожен зокрема, ми НЕПРИЧЕТНІ до початку творення життя на Землі. Чого? Тому, що ми - люди, самі є Божим Творінням! Якщо ж ви заперечуєте це, то наведіть приклади своєї персональної участі в початку виникнення життя на Землі. Це той випадок, про який казав Гринь, коли в стратегічному плануванні помилка в 1 при реалізації дає програш у 1000. Давайте називати речі своїми іменами й не робити зараз стратегічних помилок.

Доброслав Велесовий каже:
Пане Анатолій, наведи мені тут конкретно слова де ти знайшов про змагальність між Соколом і Лебедем.
Назва ГРАЙ відображає можливості нашого герба трансформуватись в різні значення, а не змагальну боротьбу між Святим духом і Людиною.
Зображення користувача Доброслав Велесовий.

Я сказав про своє бачення гри в нашому гербі. А про гру між соколом і лебедем гарно написали Миро і Арсен вище.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Супер!!! Як можна стати завдяки маніпуляціям соловами причетним до того, що не говорив! :) Але я це виявляю/проявляю, тому хуцпі буде кінець! :)
Навпаки, мені ся подобає ся грати з Творцем! Мені радісно з Ним ся грати!
Так як і моїм дітям зі мною! (о_о, треба частіше на це зважати... ;) ). Їх гра, так як і моя з Творцем - чиста, радісна, взаємовигідна! :) І що з того, що я в нашій грі вправніший ніж мої діти? Я їх люблю!

!?Це ми "непричетні до початку творення життя на Землі"?!
Тоді, де відправна точка? Ми творимо життя сьогодні - значить це продовження божественної Гри: наприклад, сіючи зерно кріпу на присадибній ділянці, саджаючи сад, народжуючи дітей, навчаючи фаху, несучи добро і світло оточуючим.
Ця гра - РаДі(й)сна СПІВПРАЦЯ моя і Бога-Творця, тут і зараз!
Якщо відправна точка в минулому, то кому як не Тобі, Анатолію, має бути відомо, що Ти вже тут (на Землі, принаймні) був багаторазово. Залишається лише "Згадати себе"!!!
РаДіймо з Богом-Творцем у нашій не противній, а спільній Грі далі!!! ))

"Дельфіни мають добре розвинені інстинкти, не бояться підпускати до себе людей і грати з ними."
П.С. Друже Анатолію, (?)чи можеш Ти навести приклад причетності твоєї онуки до "творення її життя на Землі", тобто її народження батьками :)?... Отож!

Цитата:
Я з тобою й Арсеном згоден, що ні Гра, ні Змагання Людини (навіть Шляхетної!) із Богою є річчю немислимою! Надзвичайно різні вагові категорії у Вчителя і учня. Коли в Божественій Школі, якою є життя людини, Бог застосовує для навчання і вдосконалення свого учня ігрові елементи, то це не дає право називати Бога Гравцем. В цьому поясненні ГЕРБА говориться, Бог і Людина разом творять зародок нового світу, що символізується зерном..., яке дає гармонійний паросток. Це теж навіть уявити собі не можна. Гадаю, що я - людина, чи Доброслав, чи Арсен, чи навіть Ігор, як Шляхетний чоловік, ні разом, ні кожен зокрема, ми НЕПРИЧЕТНІ до початку творення життя на Землі. Чого? Тому, що ми - люди, самі є Божим Творінням! Якщо ж ви заперечуєте це, то наведіть приклади своєї персональної участі в початку виникнення життя на Землі.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Майя Українська.

Дякую! Працюватиму над собою завжди.

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Анатолій сказав : "Отак ми дивуємо один одного, разом радіємо і розвиваємось. Тобто розвивається не тільки людина-лебедь, а й бог-егрегор Велес, а також наша внутрішня божественна сутність, а відтак і Творець Всесвіту. "
Друже, повністю згідна.
Слово "Змагальність" вважаю словом, що напружує, хвилює, навіть ображає деколи. Тому це є неправильно. Ми доповнюємо один одного, створюємо щось цілісне, але індивідуально-неповториме, унікальне.
Тому думка кожного є цінною і приєднується до того спільного, цілісного. Наше завдання - це приймати кожну ідею в те велике ціле. Так будуть всі задіяні і радіти, що внесли вклад.
Ми йдемо навпомацки, підтримуючи один одного, як ланцюжок, і ніякої змагальності не може бути. Бо коли ланцюжок порветься, то все руйнується. Цінною є кожна ланка.
Розкривати долоню, щоб дати, і мати вільну, щоб могти отримати - обмін. Хто вчора був правий, то сьогодні виявляється, що є новіша і досконаліша ідея іншого. Тому радіймо, що йде розвиток. Нема найрозумнішого, бо відповіді на питання нам даються зверху, підсовуючи відповідну літературу, події, знання, зустрічі.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Мила Зоріно, це слова Ігоря (звідси): "Отак ми дивуємо один одного, разом радіємо і розвиваємось. Тобто розвивається не тільки людина-лебедь, а й бог-егрегор Велес, а також наша внутрішня божественна сутність, а відтак і Творець Всесвіту",

...які Анатолій намагається оскаржити ;)

П.С. В коментарі Анатолія вставив відповідне посилання.
П.П.С. Я ще раз звертаю увагу: Анатолію, не перекручуй мої солова"! Звідки Ти взяв, що ми з Доброславом так думаємо?! "Погоджуюся із Доброславом та Арсеном в тому, що як ГРА, так і ЗМАГАННЯ між Богом та Людиною є немислимою річчю!"
Схаменися!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Майя Українська.

Світла сонячний потік, що тут постійно ллється, засліплює буває...
Твори добро, бо тільки з власной волі... Та ні не власна, а твоя, моя, але ж то воля. Ярій та не гнівись. Дій і Радій, щоб все навколо квітло: Земля і усмішки людей.
А ЕGO ? Навіщо воно Богом дане? Що бувають без ЕGO люди? (Хіба що "овочі")
Хай жито зеленіє, а душа й Земля хай квітнуть навесні, а влітку соловей пісенну хвилю дарує вранці Сонцю й людям.
Дякую всім за навчання і підтримку.

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Майже віршами говорить Твоя душа, Майє!
Ярій далі! ))

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Майя Українська.

Дякую за допомогу, довіру, розуміння.

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Арсен сказав :)

Арсен Дубовик каже:
...Навпаки, мені ся подобає ся грати з Творцем! Мені радісно з Ним ся грати!
Так як і моїм дітям зі мною!...

Гарно сказано !!!

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

В Бога спочатку йде дія, що несе “порожній мішок”, чаша перевернута вверх дном, спадаючий вузел, що рухається зверху вниз. Пройшовши рівно половину шляху кола, цей мішок перевертається і стає чашою, що наповнюється, рухаючись догори, висхідний вузел. Завершивши коло чаша знову перевертається ввеpх дном, ніби виливає назад те, що принесла. Чи не нагадує це вам щось? Ось коли навчимося розуміти, то і будемо знати, як гратися з Богом.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Юра Корольчук.

Що спочатку було курка чи яйце то ще питання). Ви пишете про торсіонні (магнітні) поля і в 21 столітті вони набагато глибше вивчені. ось посилання де відстоюють що це явище є основною формою усіх процесів у всесвіті http://www.thrivemovement.com. Шлях в гору чи вниз то вже питання ситуативне.

Волю не здобувають на одинці

Зображення користувача Володимир Самотий.

Ні не ситуативне, якщо ми маємо на увазі підвищення частоти вібрацій людини.

ВС

Зображення користувача Юра Корольчук.

Так, уточнюю - ситуативне в розумінні позиції субєкта. Проблему можна порівняти із складністю визначення напряму руху вітру особою перебуваючою в епіцентрі смерчу.

Волю не здобувають на одинці

Сторінки

  • <
  • Сторінка
  • of 2