Важливість: 
3
Зустріч Зеленського та Трампа відбудеться в кінці вересня - ЗМІ

Глави держав зустрінуться під час 74-ї сесії Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй, яка пройде в Нью-Йорку. Головними темами для обговорення буде продовження американської військової та економічної підтримки України та узгодження позицій України та США навколо проблеми налагодження європейсько-російських відносин.
 

Зустріч президента України Володимира Зеленського та президента США Дональда Трампа, найімовірніше, відбудеться з 24 по 28 вересня, повідомляє "Апостроф", посилаючись на власні джерела.

Підготовчий процес уже запущений, і обидві адміністрації зацікавлені у зустрічі.

Головними темами для обговорень, за словами джерела, стануть продовження американської військової і економічної підтримки України і узгодження позицій України та США навколо проблеми налагодження європейсько-російських відносин.

Зеленський обговорить з Трампом поставки зброї США в Україну та розширення військового аспекту взаємин.

По другому питанню - питання "Північного потоку". Зеленський не приховує своїх намірів перекласти проблему на американські плечі.

"Єдине рішення цього питання - у мене буде зустріч в Сполучених Штатах з президентом США. Це єдина людина, яка, я впевнений, вирішить це питання в сторону України", - заявив президент ще 6 липня під час робочої поїздки до Львівської області.

Нагадаємо, зустріч президентів України і США вже готується. Секретар РНБО України Олександр Данилюк у липні відвідав Сполучені Штати Америки.

Він зустрівся з радником президента США з національної безпеки Джоном Болтоном, радником з національної безпеки Віце-президента США генералом Кейтом Келлогом, спеціальним представником Державного Департаменту США з питань України Куртом Волкером, зі спеціальним помічником президента, старшим директором з питань Європи та Росії в Раді національної безпеки США Фіоною Хілл та з радником президента США з питань національної безпеки у 2005-2009 роках Стівеном Хедлі, а також з аналітиками, політичними діячами, науковцями та дипломатами - представниками організацій Atlantic Council, The German Marshall Fund of the United States (GMF), Albright Stonebridge, Center for Strategic and International Studies (CSIS), RAND, Carnegie, Center for a New American Security (CNAS), Penn Biden center, Brookings, Heritage та US-Russia foundation.

Наші інтереси: 

Продовження тісної співпраці між Україною і США.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка