Зрадник Турчинов виконує волю Росії

Виконуючий обов'язки президента Олександр Турчинов є зрадником і виконує волю Росії, каже політолог і економіст Олег Соскін.

"Турчинов - зрадник. Він пов'язаний з Медведчуком і Путіним. Виконує волю іншої держави. Думаю, він взагалі є агентом російських спецслужб. Турчинов нічого не робить, а просто базікає. У найбільш критичні періоди Верховна Рада не працює другий тиждень. Це божевілля. Турчинов сьогодні навмисно паралізує засідання єдиного легітимного органу - Верховної Ради в умовах агресії з боку російських окупантів", - зауважив Соскін.

"Здійснена ціла низка злочинів проти українського народу і держави. На сьогоднішній день Верховна Рада не прийняла рішення про націоналізацію російських активів на території України. Український кордон не закритий. Українська армія жодним чином не відновлена і не вийшла на російсько-український кордон. Не зрозуміло, як така підозріла фігура очолила Верховну Раду. Це була якась змова", - додав експерт.

Соскін звинуватив Турчинова в тому, що Україна втратила Крим.

"Турчинов напряму винен в тому, що захоплено Крим. Винен, що Януковичу вдалось втекти і його не спіймали. Турчинова, Авакова і Наливайченка потрібно негайно відсторонити від влади. Турчинов у мене працював помічником у 1993-94-х році, коли я був радником прем'єр-міністра Кучми. Тому добре його знаю. Відомо, що Турчинов пов'язаний з величезною купою корупційних схем і скандалів ще за часів, коли він працював у Тимошенко першим віце-прем'єром. Вважаю, що Турчинов - це гаманець Тимошенко. Через нього йдуть ресурси, він тримає кадри, зв'язки з різними кримінальними структурами і бізнесом", - резюмував Соскін.

Нагадаємо, нардеп Анатолій Гриценко публічно звернувся до в. о. президента Олександра Турчинова і закликав його піти у відставку.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка