Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
254

Зоряний воїн Трампа: "Космічний Патрік" замінить в Пентагоні "Скаженого пса Меттіса"

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У зв'язку з відходом у відставку Джеймса Меттіса, обов'язки міністра оборони США з першого січня 2019 року виконуватиме його перший заступник Патрік Шенаген (англ. Patrick M. Shanahan; нар. 27 липня 1962 Абердін, штат Вашингтон).

181228-patrickmshanahan.jpg

Патрік Шенаген

Меттіс, судячи з усього, був задоволений своїм заступником - а той, у свою чергу, високо відгукувався про Меттіса. Цілком ймовірно, вояка Меттіс і менеджер-технократ Шанаген становили вдалий тандем – пише Сергій Ільченко на dsnews.ua.  

Але чи зможе Шанаген рулити Міністерством оборони вже самостійно, після відходу Меттіса? Тим більше що новий міністр приходить в складний для Пентагону час - і в зв'язку з цим неминуче буде знаходитися в центрі уваги ЗМІ.

Складнощів же досить: крім планів Трампа вивести тисячі військовослужбовців з Сирії та Афганістану, Пентагону потрібно буде провести через Конгрес військовий бюджет в $ 750 млрд, що критично важливо для запуску програми по створенню окремих Космічних сил.

На місце вояки Меттіса приходить технар: авіаційний інженер і менеджер, який зробив 30-річну кар'єру в Boeing, в якому він доріс до рівня старшого віце-президента. Працюючи в Boeing, Шанаген курирував і очолював ряд технічних програм, в тому числі і в інтересах Міноборони, але, на відміну від Меттіса, у нього нема військового досвіду, і, беручи до уваги 17 місяців на посаді заступника міністра, нема досвіду держслужби, а також досвіду у зовнішній політиці.

Шанаген в ролі голови МО повністю відповідає прагненню Трампа до створення Космічних сил: з приходом в Пентагон в якості першого заступника в липні 2017 року він очолив команду, яка підготувала пропозицію по їх створенню. Крім цього, Шанаген відповідав і за проведення внутрішніх реформ у Пентагоні, метою яких була оптимізація його роботи.

Наші інтереси: 

Шанаген в ролі глави МО повністю відповідає прагненню Трампа до створення Космічних сил, щоб протистояти союзу Китай-РФ

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Мене завжди цікавило, наскільки українські/російські політичні оглядачі в курсі реального стану справ в уряді США, Пентагону, ЦРУ та інших структур Америки?

І чи не нав'язують вони нам свою точку зору або точку зору тих, хто оплачує їхню роботу і озвучувані ними коментарі!?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.

США готуються до війни нового типу - високотехнологічної, з максимальним використанням зброї космічного базування.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Анатолій Творець.

Це вимога часу. Між бронепотягами і кіннотниками 1-ї світової і танками та дюралевими реактивними літаками 2-ї минуло 1939-1914-25 літ. А потм ще тричі по стільки. - 3 рівні зростання технологій (дати епох зважаємо +/- 3 роки)
39+25=1964 - ядерна загроза
64+25= 1989 - інформаційно ідеологічні технології. виведення військ з Афганістану , Розвал Союзу)
1989+25=2013 !!!!! - То окупація Криму і початок війни на сході. Випадковість? Підтасовка (моя)? Чи реальність?

В мудрості - сила