Важливість: 
5
Журнал «Гартленд» – продовження «Переходу-IV», друга фаза, формування діючого прототипу

Поки гобіти розслабляються, арії і ельфи активно працюють. Головним нашим завданням у 2018 році є щомісячне видання світоглядно-політичного журналу «Гартленд» – спадкоємця журналу нової еліти «Перехід-IV» на новому етапі розвитку України і світу.

171231gartlend.jpg

Хай Буде!
Хай Буде!

Перша фаза: «Перехід-IV», дослідження і мрії

«Перехід-IV» видавався з 1998 року в умовах майже повного світоглядного мороку та інтуїтивних пошуків виходу з нього. Через це журнал виходив нерегулярно, а його загальний сенс полягав у тому, що світ якось має змінитися. Про те, якими мають бути ці зміни, ми мали доволі туманне уявлення. З погляду психоінформатики, це була перша фаза розвитку – фаза генерування ідеї.

Друга фаза: журнал «Гартленд», діючий прототип

Наполеглива робота протягом 20 років дала добрі плоди, тож тепер ми переходимо до другої фази розвитку – фази формування діючого прототипу, експериментального зразка.

Ця робота відбувається в ситуації просвітлення – не повного, але достатнього для того, щоб діяти сміливо, рішуче, цілеспрямовано. Ясне бачення майбутнього, прискорення подій і наявність якісної спільноти прихильників дозволяють видавати паперовий журнал щомісячно.

Головне призначення журналу – формування цілісної світоглядної, релігійної та ідеологічної картини для практичного переходу України і світу від індустріальної до постіндустріальної цивілізації.

Плануємо, малюємо, реалізуємо! Енергію події матеріалізуємо!

Поєднання роботи, гри і навчання

Правильний розвиток теорії відбувається тоді, коли вона поєднується з практичною діяльністю. Найдосконаліша форма діяльності – гра. Відтак наша робота відбуватиметься у формі ігрового творення експериментального зразка. Це супроводжуватиметься активною самоосвітою та постійним самовдосконаленням учасників експерименту.   

Виходячи з принципу самобутності, ми формуємо власні:
– постіндустріальний світогляд;
– релігійну систему;
– філософію;

Для постійної перевірки правильності теоретичних напрацювань, створюємо ігрову структуру, спроможну здійснити тестування нашої світоглядної, ідеологічної та організаційної моделі. Відповідно, її найменування містить в собі назви релігії (Аріянство), ідеології (Національний Солідаризм) та соціального устрою (Демосократія): Аріянська Національно-Солідаристська Демосократична Партія (АНСДП).

Форма партії потрібна для того, щоб ми одразу звикали до відкритої діяльності у відповідності з чинним законодавством.

АНСДП – це партія ельфів Міжмор’я, оскільки її світоглядним фундаментом є аріянська (аріохрестиянська) ідея перетворення людини на боголюдину. Людей, які стали на шлях боголюдського перетворення, ми називаємо ельфами – під впливом творів Джона Толкіна та їх екранізації, передусім у кінотрилогії «Володар перстенів».

Ельфійський проект

Описані Толкіном події відбуваються на території Середзем’я (англ. Middle-earth, серединна земля). Там діють раси ельфів, людей, гномів, гобітів, орків та інших.

Наша діяльність відбувається на території Міжмор’я (Intermarium). Це паралельний простір нової, постіндустріальної цивілізації. Постіндустріальне Міжмор’я має чотири раси: гобіти, люди, арії і ельфи. Гартленд (англ. Heartland – серцевинна земля) – це Внутрішнє Міжмор’я, український простір.

Послідовність розгортання

Для формування АНСДП потрібен інформаційний орган – ним і буде «Гартленд». Ми його починаємо з формування демосу. Він стане центром кристалізації нової цивілізації.

Послідовність розгортання Ельфійського проекту така:

1) журнал «Гартленд» (сайт і демос);

2) АНСДП (мережа сайтів, ієрархія демосів);

3) Внутрішнє Міжмор’я (Україна);

4) Велике Міжмор’я (Нова Європа);

5) глобальна постіндустріальна цивілізація.

До праці, друзі!

Поки гобіти розслабляються, арії і ельфи активно працюють.

Хай Буде!   

З Новим роком!        

Wardruna - Algir - Stien Klarnar

Wardruna - Hagal

Перший випуск журналу Гартленд

Натискаю кнопку і замовляю паперовий «Гартленд» – орган АНСДП ельфів Міжмор’я

Наші інтереси: 

Активно працюємо, йдемо на випередження!

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка