Законодавці Флориди внесли на розгляд законопроект про бездозвільне носіння зброї
Законодавці Флориди внесли на розгляд законопроект про бездозвільне носіння зброї
Законопроект під номером 543 в палату представників штату вніс республіканець Чак Бреннан, за що отримав схвалення від спікера Пола Реннера та підтримку обох палат: «Дякую вам за внесення цього законопроекту та за захист права флоридців на самозахист без необхідності отримувати на це дозвіл від уряду». Про це повідомляє сайт zbroya.info Української асоціації власників зброї.
При цьому законопроект не передбачає закриття програми «Concealed Weapon Firearm License», завдяки якій дозвіл на носіння зброї вже отримали понад 2,8 млн. жителів Флориди. Але тепер, якщо громадянин захоче почати приховано носити зброю, від нього не вимагатиметься отримувати цей дозвіл через вищевказану програму. Те ж право підтверджуватиметься і для всіх гостей штату.
Враховуючи, що 112 зі 160 місць в легіслатурі штату Флорида належать республіканцям, можна впевнено сказати, що питання вже вирішено. До того ж губернатор Рон ДеСантіс вже пообіцяв його підписати.
Варто додати, що минулого року сусідні з Флоридою штати Алабама та Джорджія прийняли аналогічні закони.
Беремо приклад з республіканських штатів США. Вільні люди мають зброю.