Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

За ліцензією США. "Укроборонпром" запустить виробництво штурмових гвинтівок М4

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

На потужностях ВАТ "Меридіан" ім. С.П. Королева, що входить до складу держконцерну Укроборонпром, планують запустити збирання американських штурмових гвинтівок. Це питання обговорили під час візиту представників Посольства США на ВАТ "Меридіан".

Україна і Сполучені Штати планують запустити на території нашої країни спільне виробництво штурмових гвинтівок М4. Збірка гвинтівок буде здійснюватися на потужностях ВАТ "Меридіан", повідомляє Укроборонпром.

"Сторони обговорили й можливі напрямки співпраці, зокрема, складання на виробничих потужностях заводу гвинтівки М4 за ліцензією США та впровадження спільних проєктів з розробки та виготовлення безпілотних літальних апаратів різних класів і типів", – йдеться в повідомленні.

Штурмова гвинтівка М4 – автоматичний карабін, створений в США на основі гвинтівки М16А2. Зараз на М4 перейшла і вся Армія США, оскільки зручність укороченого карабіна в сучасних умовах, коли більшу частину армії складають мотопіхота, екіпажі бойових машин і допоміжні війська, більш ніж компенсує незначне зниження його характеристик в порівнянні з гвинтівкою М16А2. Основними відмінностями М4 від М16А2 є ствол меншої довжини та висувний телескопічний приклад.

Нагадаємо, в Україні почали виробництво автомата "Малюк".

Україна почала випускати тактичний кулемет "Хижак".

Наші інтереси: 

Розвиток в Україні військового виробництва, модернізація зброї.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Творимо!

Наш розвиток у жовтні 2021: теологічна конференція спільноти НО, люди і тварини, оновлення сайту

У жовтні маємо остаточно завершити тему Homo intelis, опублікувати виступи учасників 41 конференції, оновити сайт і продовжити роботу над новою редакцією книги «Пшениця без куколю» (2022).

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Ай-яй-яй, в Україні почнуть озброювати армію такою малонадійною зброєю за такі великі гроші. Цікаво, хто буде відповідати за загибель українських вояків внаслідок ненадійності цієї зброї?

Якщо прагнеш чуда - створюй його!