Важливість: 
2
Юлію Тимошенко підозрюють у незаконному збагаченні та декларуванні неправдивих відомостей

 Заяву щодо можливого вчинення злочину передали до САП. Ініціатива звернутись до Спеціалізованої Антикорупційної прокуратури належить не генеральному прокурору.

Як повідомили у ГПУ, на його ім'я 14.02.2019 надійшла заява про вчинення Тимошенко злочинів передбачених ч. 3 ст. 368-2 "Незаконне збагачення" і ст. 366-1 "Декларування недостовірної інформації".  

Оскільки розслідування злочинів, вчинених народними депутатами, віднесене до компетенції детективів Національного антикорупційного бюро, генпрокурор вирішив направити заяву про злочин до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

"Центр протидії корупції" 12 лютого направив генпрокурору заяву про вчинення злочину лідером "Батьківщини" Юлією Тимошенко.

Активісти зазначають, що у лютому 2018 року американська фірма “Two Paths LLС” найняла піар-компанію “Avenue Strategies Global LLC” представляти інтереси Юлії Тимошенко. Усього йшлося про виплату 390 тис. доларів у 2018 році піарнику, який також обслуговував президента США Дональда Трампа.

При цьому у деклараціях Тимошенко не вказано статків, що відповідають витратам у 390 тис. доларів. Відтак, незрозуміле походження грошей на послуги американських лобістів може свідчити про незаконне збагачення Тимошенко, вважають активісти.

Наші інтереси: 

Те, що Тимошенко "бідна" згідно декларації її доходів відомо всім давним-давно. Очевидно, що вона живе не за депутатську зарплату. Але до цього часу ніхто не наважувався це перевірити. Нарешті ми маємо шанс дізнатися джерела доходів Юлії Тимошенко.

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка