Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
39

ЄБРР покращив прогноз зростання ВВП України у 2020 році до 3,5%

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Бурхливий розвиток будівельного сектору та потужне реальне зростання чистих доходів були серед факторів, які допомогли України впоратися з тиском, обумовленим політичними подіями та геополітичною нестабільністю, що триває. Також у ЄБРР вказали, що інфляція споживчих цін уповільнилася до 7,5% у вересні 2019 року, що все одно було вище цільового показника 5%, визначеного регулятором.

Зростання економіки  України у 2019 році залишиться на рівні 3,3% і трохи прискориться до 3,5% у 2020 році. Такий прогноз оприлюднив 6 листопада Європейський банк реконструкції та розвитку, передає УНН.

"На думку ЄБРР, економіка України залишилась стійкою до політичних факторів, але темп зростання буде дещо поміркованим, як і раніше. Темп зростання ВВП країни у 2019 році залишиться на рівні 3,3% (повторення результату 2018 р.) і трохи прискориться до 3,5% у 2020 році", - вказали в фінустанові.

Бурхливий розвиток будівельного сектору та потужне реальне зростання чистих доходів, як вказали у ЄБРР, були серед факторів, які допомогли України впоратися з тиском, обумовленим політичними подіями та геополітичною нестабільністю, що триває.

Також у ЄБРР вказали, що інфляція споживчих цін уповільнилася до 7,5% у вересні 2019 року, що все одно було вище цільового показника 5%, визначеного регулятором.

"Враховуючи, що на 2020-2021 роки припадає погашення державним сектором значних запозичень в іноземній валюті, нова орієнтована на реформи програма МВФ є надзвичайно важливою для підтримки очікувань інвесторів та макроекономічної стабільності", - зазначається у звіті ЄБРР "Регіональні економічні перспективи".

Наші інтереси: 

Зростання економіки України має відбуватися на тлі економічних реформ, які відбуватимуться по суті, а не по формі. Скорочення чиновницького апарату, зменшення податкового навантаження і соціального паразитування, розумна лібералізація сприятиме зростанню України.