Важливість: 
3
«Якщо ви хочете, аби ми вас захищали від звіра, то чому ви його годуєте?» - Дональд Трамп

 Вашингтон готується ввести санкції проти німецько-російського газогону. Президент Трамп визнав Nord Stream 2 проектом, що послаблює військовий захист від Росії, який Сполучені Штати надають Європі. 

Сполучені Штати готуються до введення санкцій проти газопроводу Nord Stream 2, повідомляє Польське радіо із посиланням на The Wall Street Journal. Газета не повідомила, коли обмеження можуть набути чинності, проте вважає імовірним поглиблення розбіжностей між Вашингтоном та Берліном.

«Після багатьох років дипломатичних спроб переконати німецькі уряди відмовитися від проекту, Вашингтон готує введення санкцій проти газопроводу», - пише The Wall Street Journal.

Президент Трамп визнав Nord Stream 2 проектом, що послаблює військовий захист від Росії, який Сполучені Штати надають Європі. «Якщо ви хочете, аби ми вас захищали від звіра, то чому ви його годуєте?» - так інформатор американського видання підсумував оцінку президента Трампа політики Берліна щодо Москви.

Газета написала, що санкції будуть введені після змін до закону про санкції проти Росії, який Конгрес США прийняв у середині 2017 року. Вони мають зачепити як інвесторів, так і фірми, що беруть участь у проекті.

Згідно із публікацією невідомо, чи остаточне рішення у цій справі вже прийняте. Однак минулого тижня заступниця Бюро з питань Європи у Державному департаменті Ніколь Ґібсон попередила, що європейські фірми, які беруть участь у будівництві Nord Stream 2, стикаються із ризиком введення проти них серйозних санкцій.

The Wall Street Journal передбачає, що запровадження санкцій проти Nord Stream 2 посилить розбіжності між Вашингтоном та Берліном, що досі складалися із суперечок щодо ядерної угоди з Іраном, торговельного обміну та суми витрат на оборону Німеччини.

Однак газета зауважує, що багато європейських країн підтримує позицію Вашингтона.

Наші інтереси: 

Німеччина та РФ є насправді союзниками. Цей проект ще раз це підтверджує.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка