Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Глава МЗС Німеччини переконаний, що "Північний потік-2" вже не спинити

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Будівництво газопроводу "Північний потік-2" протяжністю в 1200 кілометрів почалося давно, майже третина газопроводу вже прокладена. США і східноєвропейські країни не залишають спроб зупинити цей проект.

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас вважає, що спорудження спірного газопроводу "Північний потік-2" з Росії до Німеччини вже не зупинять навіть санкції США, заявив він на дискусійному форумі "Politik-Talk" в Берліні, повідомляє Deutsche Welle.

"Цей проект не зірве вже ніхто. Санкції США можуть призвести до виходу з нього західних компаній, у тому числі німецьких концернів. Це, однак, не призведе до згортання проекту. В такому разі Росія реалізує його сама, і тоді вже ніхто не буде мати впливу на збереження транзиту газу через Україну", - сказав Маас.

Критики "Північного потоку-2" побоюються, що після запуску нового газопроводу Росія припинить постачати газ через Україну. В даний час за участю ЄС ведуться переговори про збереження українського транзиту. "Ці переговори, однак, втратять сенс, якщо США введуть санкції, і росіяни самостійно добудують газопровід", - попередив Маас.

Будівництво газопроводу "Північний потік-2" протяжністю в 1200 кілометрів почалося давно, майже третина газопроводу вже прокладена. Хоча США і цілий ряд східноєвропейських країн не залишають спроб зупинити цей проект. Посол США у ФРН Річард Гренелл нещодавно розіслав німецьким компаніям, що беруть участь у будівництві газопроводу, листи з погрозами санкцій.

Гайко Маас у зв'язку з цим зазначив, що не його справа говорити послам, що їм дозволено, однак додав, що "самі Сполучені Штати повинні вирішити, чи відповідає подібний стиль профілювання інтересам США".

Наші інтереси: 

Німеччина всіма силами упирається. Тим самим Німеччина виказує свою зацікавленість у подальшій співпраці з РФ.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

США можуть зупинити будь-який проект, якщо дуже захочуть. Щодо "Північного потоку - 2" таке бажання є.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Володимир Федько.

Скоріше деякі політики Німеччини зацікавлені в цьому проекті.

Цитата:
Німеччина всіма силами упирається. Тим самим Німеччина виказує свою зацікавленість у подальшій співпраці з РФ.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Тобто, не вірите, що Московія, попри санкцій, може продовжити будову "ПП2" сама ?

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Володимир Федько.

У Московії немає техніки для ведення під водою трубоукладних робіт. А санкці. США проти швейцарської фірми. що веде роботи, означають для повний крах.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача cBіт Розумний.

Друзі, не треба недооцінювати росію. Міст (хай і без залізничного сполучення, якщо я правильно розумію) вони все ж таки побудували, хоча "експерти" скрізь говорили, що це неможливо...

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"