Важливість: 
5

Категорія:

Як швидко прозріти: мій досвід спілкування з фейсбучними роботами

Бездушна індустріальна машина злякалася книжки, спрямованої на відродження людського духу. Соупадєніє? Не думаю :)

Рекламна кампанія – цікава штука, особливо коли продукт, що пропонується споживачеві – не просто оригінальний, а скажемо прямо  – неординарний.

Інформацію, що спонукає до дії, а тим більше  – піднімає у вищі простори подій – сміливо можна віднести до такої категорії “неординарних продуктів”. Саме тому до просування книги “Євангеліє Ісуса Хреста” в мережі Фейсбук я підійшла з особливою ретельністю.

Про розвинений рекламний інструментарій цієї мережі чула давно, тож захотілося випробувати, як він практично працює. Але все якось не доходили руки. Проте коли прочитала цю книгу, то отримала мотивацію до дії. Книга спрямована на духовне звільнення людини. Дуже захотілося, щоб про неї дізналося якомога більше українців.  

Майже тиждень часу пішов на вивчення всіх тонкощів просування в соцмережі – старалась не пропустити щось важливе, адже зараз все так швидко змінюється!  

Зокрема, дослідила характеристики потенційної цільової аудиторії, оптимальність бюджету, час та тривалість рекламної кампанії.

Здавалося, що все ідеально: правила вивчені, тексти підведені під кількісні та якісні вимоги  Фейсбуку, цільова аудиторія чітко визначена, банківський рахунок прив’язаний до акаунта. Ну, поїхали, як кажуть!

Але… Не так все просто! Через 12 годин після відправки оголошення на модерацію отримую повідомлення по те, що реклама не просто відхилена. Мій акаунт заблоковано!

Без пояснення причин. Пишу у підтримку, мовляв, поясніть, кого ж я образила цим оголошенням, що не так?

На що отримую відповідь, що у служби підтримки є власна точка зору на мій акаунт і  на бізнес-модель, яку я збираюсь рекламувати (!).  

Акаунт заблоковано остаточно, я більше взагалі не зможу провадити з нього будь-які дії з просування, рішення змінити неможливо.

Якимсь чином ця бездушна машина відчула загрозу від книги, спрямованої на звільнення людини.

Що показав цей експеримент? В чому його сенс?

Можливо, це знак, що Добру Новину для людей треба поширювати через людей, а не через якихось незрозумілих роботів.

Принаймні, ще раз переконалася в істинності відомого афоризму:
Інформація – це те, що приховується. Все решта – реклама.
 
Друзі, допоможіть поширити цю інформацію усіма доступними нам методами:

Не даймо роботам її приховати!

Наші інтереси: 

Наповнення життя світлом та позитивом.

Гравець: 
Оксана Колосовська
 
Форум Підтримати сайт Довідка