Важливість: 
3
Як набути стрункості без дієт: названо топ-5 правил

Ефективно скинути вагу без дієт, не зашкодивши при цьому здоров'ю, можна за допомогою дотримання 5 простих порад. Суть інтуїтивного харчування полягає у вживанні будь-яких, навіть іноді шкідливих і висококалорійних продуктів, але строго в моменти голоду, а не "від нічого робити" і "тому що вже час поїсти".

Перший – дотримуватися інтуїтивного харчування, тобто навчитися слухати свій організм у момент фізіологічного голоду, повідомила в Instagram консультант зі здорового способу життя Олена Кален.

Друге правило – виконання процедур, які прискорюють обмін речовин, наприклад, лімфо-дренажного масажу.

Третя запорука успіху на шляху до схуднення – спати не менше 8-9 годин на добу. При цьому спати потрібно лягати до 23:00.

"Прискорює метаболізм якісний і регулярний сон (не менше 8-9 годин щодня для жінок) у повній тиші і темряві", – уточнила консультант.

Четверте правило – питний режим. Для цього сік і газовану воду потрібно замінити звичайною питною водою. Це допоможе вивести шкідливі речовини з організму і поліпшити стан шкіри обличчя.

П'яте – підтримувати достатню фізичну активність. Водночас не обов'язково виснажувати себе в спортзалі, досить робити вправи на всі групи м'язів.


Як це працює?

Античне харчування – постіндустріальний тренд, рух до омолодження і безсмертя

Наші інтереси: 

"І їсти хочеться, і худнути хочеться". Щоб не набирати вагу, треба просто не їсти! А як не їсти, коли спокуса підстерігіє всюди! 1) можна поїхати у відлюдне місце, де немає магазинів, 2) важко працювати фізично, щоб не було сил навіть думати про їжу, 3) подорожувати і не мати часу і грошей, щоб їсти (натомість весь час пити). Це мої особисті методи, які я на собі перевірила. Інші чисельні поради у мене не працюють! Тож кожний має сам собі знайти правила і методи скидання зайвої ваги.

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка