Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Високотехнологічні фірми США залишили Росію без технологій через загрозу санкцій, – Reuters

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Через режим санкціій, дві фірми з Силіконової долини припинили продаж низки електронних компонентів російським клієнтам, незважаючи на те, що ті не входять до «чорного списку» США. Про це повідомляє Reuters з посиланням на власні джерела. Цей факт показує, що санкційна  політика Америки починає безпосередньо впливати на російсько-американське технологічне співробітництво, вказує агентство.

Відзначається, що сектор технологій знаходиться під особливим наглядом Вашингтона, оскільки мова йде про передачу Москві товарів «подвійного призначення», які Росія могла б використовувати при розробці озброєнь.

В одному випадку фірма Broadcom, що базується в каліфорнійському Сан-Хосе, відмовила російському виробнику телекомунікаційного устаткування «Булат» (частково належить «Ростех») в поставці мікропроцесорів. Про це агентству Reuters розповів офіційний представник міністерства торгівлі Росії.

У листі від листопада 2017 року європейський дистриб'ютор Broadcom пояснив рішення компанії «обмеженнями на експорт», введеними проти Росії. Поставки зірвалися і в цьому році - переговори з цього приводу провалилися, повідомив чиновник.

В іншому випадку компанія Xilinx, що знаходиться в Сан-Хосе, і яка виробляє пристрої для створення мікросхем, заблокувала експорт своєї продукції в Росію. Про це заявив Ренат Юсупов, віце-президент Kraftway, російської компанії, яка розробляє апаратні засоби зв'язку з використанням імпортних компонентів. Цей факт підтвердили двоє російських бізнесменів.

Хоча ні «Булат», ні Kraftway не перебувають під санкціями, американські технологічні фірми все ж побоюються ризиків того, що їхні товари можуть потрапити або до російських компаній з «чорного списку» США, або до тих, які вирішать використовувати американську продукцію в оборонній сфері, пояснив агентству виконавчий директор в одній російській імпортної компанії.

 

Джерело

Наші інтереси: 

Крига скресла. Далі подібні ситуації тільки частішатимуть у геометричній прогресії. Росія не здатна забезпечити себе високотехнологічними продуктами.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Американські кампанії усвідомлюють небезпеку, яка виходить від Росії і з власної ініціативи починають вводити санкції проти країни-агресора! Це чудово!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Трамп виховує національний солідаризм! Бізнес повинен дбати не тільки про власні прибутки, але й про національні інтереси!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.

Все вірно.Колонія має знати своє місце.А то Путін якісь мультики показує із ракетами...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.

В свій час Хрущов висунув гасло: "Доженемо і переженемо Америку!".
Один з його радників сказав:
- Микито Сергійовичу, нам потрібно догнати Америку і бігти поруч!
- Чому поруч?
- А якщо ми випередимо, то і вони і всі побачать, що у нас штани драні і срака гола!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!