Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
54

Випробування новітньої системи ПРО США проти запущеної балістичної ракети завершились успішно

Важливість: 
2

Нова система ПРО США успішно перехопила міжконтинентальну ракету. Заплановані раніше випробування новітньої системи ПРО Сполучених Штатів проти запущеної балістичної ракети у вівторок завершились успішно. Про це повідомило в офіційній заяві Агентство протиракетної оборони США

"Агентство протиракетної оборони у взаємодії з 30-м аерокосмічним крилом ВПС США, а також Спільним функціональним компонентом Командування об'єднаної протиракетної оборони та Північним командуванням США сьогодні здійснили успішне перехоплення цілі у вигляді міжконтинентальної балістичної ракети", - наголошується в документі. 

При цьому уточнюється, що запуск ракети-перехоплювача проводився з наземної установки випробувального центру імені Рейгана (на Маршаллових островах) на середній частині траєкторії польоту балістичної ракети. 

Як повідомляв Укрінформ, випробування були анонсовані Пентагоном у вівторок. При цьому увага зверталася на зростаючі занепокоєння США щодо розвитку ракетних програм у Північній Кореї і Ірані, які загрожують не тільки країнам регіону, але також національній безпеці Сполучених.

 

 

 

Наші інтереси: 

США показують свою силу і можливості.

Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Поряд з цим "Пілот американського F-35А запевняє, що новий винищувач фактично невразливий для найсучасніших ППО."

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)