Важливість: 
2
Випробування новітньої системи ПРО США проти запущеної балістичної ракети завершились успішно

Нова система ПРО США успішно перехопила міжконтинентальну ракету. Заплановані раніше випробування новітньої системи ПРО Сполучених Штатів проти запущеної балістичної ракети у вівторок завершились успішно. Про це повідомило в офіційній заяві Агентство протиракетної оборони США

"Агентство протиракетної оборони у взаємодії з 30-м аерокосмічним крилом ВПС США, а також Спільним функціональним компонентом Командування об'єднаної протиракетної оборони та Північним командуванням США сьогодні здійснили успішне перехоплення цілі у вигляді міжконтинентальної балістичної ракети", - наголошується в документі. 

При цьому уточнюється, що запуск ракети-перехоплювача проводився з наземної установки випробувального центру імені Рейгана (на Маршаллових островах) на середній частині траєкторії польоту балістичної ракети. 

Як повідомляв Укрінформ, випробування були анонсовані Пентагоном у вівторок. При цьому увага зверталася на зростаючі занепокоєння США щодо розвитку ракетних програм у Північній Кореї і Ірані, які загрожують не тільки країнам регіону, але також національній безпеці Сполучених.

 

 

 

Наші інтереси: 

США показують свою силу і можливості.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка