Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Винахідник ПЛР тесту Кері Малліс (Kary Mullis): нема жодних доказів, що ВІЛ є причиною СНІДу

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Вчений вважає всю історію ВІЛ і СНІД – фікцією та абсурдом. Він помер у віці 74 років в серпні 2019 року і не дожив всього кілька місяців до початку всесвітньої афери під назвою "Ковід-19". А одним із засобів фабрикації став його ПЛР-тест.  

200825karymullis.jpg

Кері Бенкс Малліс (Kary Banks Mullis, 1944–2019)
Кері Бенкс Малліс (Kary Banks Mullis, 1944–2019) – американський біохімік, лауреат Нобелівської премії з хімії 1993 року.

Винахідник ПЛР тесту (полімеразна ланцюгова реакція) Кері Малліс (Kary Mullis), який отримав за це в 1993 році Нобелівську премію з хімії, заявив, що не було і нема ніяких наукових доказів того, що ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) є можливою причиною захворювання на СНІД (синдром набутого імунного дефіциту).

Він засумнівався в тому, що ВІЛ є ймовірною причиною СНІДу, коли працював у проекті з дослідження ВІЛ. 

Він шукав наукові дослідження, бодай якісь наукові праці, у яких би були наведені експериментальні дані того, що ВІЛ є можливою причиною СНІДу. Він зв’язувався з різними науковцями з цього питання, але ніхто нічого не знав. Ніхто насправді нічого не знає про ВІЛ. Вся ця історія – фікція, брехня і абсурд.

Одного разу він звернувся до самого Люка Монтаньє, який у 1983 році разом з Барре-Сінуссі «відкрили» ретровірус, що викликає ВІЛ-інфекцію. На запитання "де, у якій науковій праці можна прочитати, що ВІЛ викликає СНІД", Монтеньє не зміг відповісти та порадив прочитати Звіт CDC (Центр з контролю та профілактики захворювань в США). Але це не є науковим документом. Потім він порадив прочитати недавнє наукове дослідження про вірус, що вбиває мавпу за тиждень. До чого тут СНІД? СНІД не вбиває за тиждень.

"За два мільйони доларів ви вигадаєте, як вбити примата ретровірусом. Ретровірус убив шимпанзе – і що?", – питає доктор Малліс.

Доктор Монтеньє пішов, не давши відповідь. Тому що він не знає відповіді. 

Наші інтереси: 

Розуміти, що ми живемо в світі фальсифікацій і брехні. Гроші, а тим більше великі гроші здатні перевернути світ з ніг на голову, тому потрібно весь час "включати" критичне мислення. Не можна нікому довіряти.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.

Центр по контролю і профілактиці захворюваності США має річний бюджет 2 млрд дол. для боротьби зі СНІДом.