Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 4
  • Переглядів: 4

СНІД - не вірус, а псевдонауковий тероризм (відео)

Світ:

Ажіотаж навколо вірусу СНІДу - це атака на масову свідомість з метою знищення наших дітей. Більше 6000 вчених-медиків вважають, що вірусу СНІДу не існує. Синдром імунодефіциту людини викликають десятки хвороб, убогість, недоїдання, алкоголь, радіація, НВЧ-випромінювання, вживання наркотиків, брудне довкілля, негативні емоції, але тільки не вірус.

У світі взагалі немає фахівців, які бачили вірус СНІДу ... Просто тому, що ... його, як це не парадоксально, не існує. Хвороба СНІД, таким чином, є результатом різних чинників неінфекційної природи.

Це найбільш жахлива медична містифікація! З 1984 року, коли Урядом США було оголошено про існування вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), що викликає захворювання «синдром набутого імунодефіциту» (СНІД), були витрачені сотні мільярдів доларів на виявлення вірусу, створення вакцини і ліків проти СНІДу. У засобах масової інформації постійно нагнітається істерія про «катастрофічну швидкість поширення епідемії СНІД».

Однак, незважаючи на старання вчених і величезні кошти, загадковий вірус до цих пір не знайдений. Всі вчені і лікарі визнають, що люди вмирають не від вірусу, а від імунодефіциту та супутньої інфекції.Виникає питання: а чи існує цей вірус? Однак всі виступи чесних вчених-біологів та лікарів на цю тему замовчуються або перекручуються.

СНІД викликається не вірусом, а безумною вакцинацією, консервантами, негативною інформацією, алкоголем, нездоровим способом життя в цілому. Вірус СНІД - це найбільша містифікація за всю історію людства.


 


В тему:

Ще один глобальний лохотрон: вірус імунодефіциту людини (ВІЛ)

СПИД — мистификация мирового масштаба

Небезпечна імунізація

Великі містифікації

Нібіру – ще один лохотрон

Фармацевтичний бізнес нічим не відрізняється від інших його видів

Хуцпа - супернахабство, що паралізує опонента
 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи