Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

«Викиньте свої маски і спаліть паспорт вакцинації» – сенатор Ренд Пол (США)

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

«Ліваки повністю з глузду з'їхали із-за COVID. Вони хочуть примусових локдаунів, обов'язкового носіння масок, закриття шкіл, примусових вакцинацій, а тепер кажуть про паспорт COVID-вакцинації. Це –  абсолютно неконституційно, не кажучи вже про те, що це – абсурд».

21042002.jpg

Ренд Пол (Rand Paul), RNC video screenshot

Це сказав американський сенатор-республіканець від Кентуккі Ренд Пол (Rand Paul), який є також практикуючим лікарем. Він закликає американців викинути маски для обличчя та спалити паспорти вакцинації, пише WND і далі цитує сенатора:

«Протягом усієї ковідної кризи ці радикали використовували драматичні перформанси, відмовилися від науки, і чим довше вона тривала, тим більше вони подвоювали ставку. Новітнє безумство влади приходить у формі передбачуваного "Паспорта вакцинації", який визначатиме, чи ДОЗВОЛЕНО вам брати участь у повсякденному житті. Хочете піти в магазин? Покажіть свою карту вакцинації. Хочете піти в ресторан або на концерт? Ви сказали уряду, яку вакцинацію ви пройшли? Хочете подорожувати? Документи вакцинації, будь ласка!»

Він зазначає, що ця ідея з паспортом вакцинації від цих лицемірів з Вашингтону абсолютно неприйнятна.

«Не забуваймо, що це – ті самі люди, які бойкотують такі штати, як Джорджія, за реалізацію політики здорового глузду, таку як ідентифікація виборців... Якщо ви вважаєте, що посвідчення особи виборця є расизмом, але паспорт вакцинації – нормально, вам потрібна серйозна допомога з такими міркуваннями щодо державної політики. Я ніколи не буду за цю ковідну істерику і ніколи не підтримаю ковідний паспорт. Настав час сказати – досить...

Я закликаю всіх в Америці викинути свої маски, вимагати, щоб їхні школи були відкриті, і спалити паспорт вакцинації, якщо вам спробують його надати".

Нагадаємо, У штаті Флорида заборонили паспорти вакцинації як антизаконні та шкідливі.

Наші інтереси: 

Думати й прислухатися до здорового глузду. Розуміти, що в ковідоафері більше політики і жадібності, ніж "турботи" про здоров'я громадян.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Костянтин Струк.

Що ми отримаємо, якщо викинемо маски? Нас не впустять ні до транспорту, ні до жодних установ.
Щодо "паспортів" - хочеться вірити, що це не дуже скоро настане. Але замість того, щоб палити паспорт - краще його не отримувати. А для цього краще не щепитися.
А втім, не мені вказувати людям, що для них краще ;-)

Поки дихаю - сподіваюсь!