Олена Каганець's picture
Олена Каганець

«Викиньте свої маски і спаліть паспорт вакцинації» – сенатор Ренд Пол (США)

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

«Ліваки повністю з глузду з'їхали із-за COVID. Вони хочуть примусових локдаунів, обов'язкового носіння масок, закриття шкіл, примусових вакцинацій, а тепер кажуть про паспорт COVID-вакцинації. Це –  абсолютно неконституційно, не кажучи вже про те, що це – абсурд».

21042002.jpg

Ренд Пол (Rand Paul), RNC video screenshot

Це сказав американський сенатор-республіканець від Кентуккі Ренд Пол (Rand Paul), який є також практикуючим лікарем. Він закликає американців викинути маски для обличчя та спалити паспорти вакцинації, пише WND і далі цитує сенатора:

«Протягом усієї ковідної кризи ці радикали використовували драматичні перформанси, відмовилися від науки, і чим довше вона тривала, тим більше вони подвоювали ставку. Новітнє безумство влади приходить у формі передбачуваного "Паспорта вакцинації", який визначатиме, чи ДОЗВОЛЕНО вам брати участь у повсякденному житті. Хочете піти в магазин? Покажіть свою карту вакцинації. Хочете піти в ресторан або на концерт? Ви сказали уряду, яку вакцинацію ви пройшли? Хочете подорожувати? Документи вакцинації, будь ласка!»

Він зазначає, що ця ідея з паспортом вакцинації від цих лицемірів з Вашингтону абсолютно неприйнятна.

«Не забуваймо, що це – ті самі люди, які бойкотують такі штати, як Джорджія, за реалізацію політики здорового глузду, таку як ідентифікація виборців... Якщо ви вважаєте, що посвідчення особи виборця є расизмом, але паспорт вакцинації – нормально, вам потрібна серйозна допомога з такими міркуваннями щодо державної політики. Я ніколи не буду за цю ковідну істерику і ніколи не підтримаю ковідний паспорт. Настав час сказати – досить...

Я закликаю всіх в Америці викинути свої маски, вимагати, щоб їхні школи були відкриті, і спалити паспорт вакцинації, якщо вам спробують його надати".

Нагадаємо, У штаті Флорида заборонили паспорти вакцинації як антизаконні та шкідливі.

Наші інтереси: 

Думати й прислухатися до здорового глузду. Розуміти, що в ковідоафері більше політики і жадібності, ніж "турботи" про здоров'я громадян.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Comments

Костянтин Струк's picture

Що ми отримаємо, якщо викинемо маски? Нас не впустять ні до транспорту, ні до жодних установ.
Щодо "паспортів" - хочеться вірити, що це не дуже скоро настане. Але замість того, щоб палити паспорт - краще його не отримувати. А для цього краще не щепитися.
А втім, не мені вказувати людям, що для них краще ;-)

Поки дихаю - сподіваюсь!