Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

В. о. міністра оборони Кріс Міллер активує сили спеціальних операцій США, щоб вони звітували безпосередньо йому

Категорія:

Світ:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Якщо будь-які озлоблені персонажі недооцінюють нашу рішучість або намагаються підірвати наші зусилля, ми не будемо вагатися, щоб відновити засоби стримання та знищити будь-яку з усіх загроз. 

Це сказав Кріс Міллер, новий міністр оборони США, який замінив Марка Еспера, недавно звільненого Трампом. Він раніше працював директором Національного центру боротьби з тероризмом. Наразі сили спеціальних операцій реструктуризовані, щоб безпосередньо звітувати перед новим міністром оборони, йдеться у статті Майка Адамса (Mike Adams) на NaturalNews. 

 Кріс Міллер описав зміни як "тектонічні" і як такі, що проводяться для "боротьби з транснаціональними загрозами". 

Термін "сили спеціальних операцій", як правило, охоплює сили спеціального призначення Армії (Рейнджерс, Дельта та ін.) та Військово-морського флоту (Морські котики), і, ймовірно, налічує десятки тисяч висококваліфікованих елітних військ (точний підрахунок не є загальнодоступною інформацією).

Міллер сказав: "Якщо будь-які озлоблені персонажі недооцінюють нашу рішучість або намагаються підірвати наші зусилля, ми не будемо вагатися, щоб відновити засоби стримання та знищити будь-яку з усіх загроз. 

Виконуючи накази Президента, ми також усвідомлюємо, що перехідні періоди та кампанії обтяжені ризиками і несподіваними викликами та можливостями. Ось чому я сьогодні тут, щоб повідомити, що я наказав цивільному керівництву спеціальних операцій звітувати безпосередньо мені, а не через нині чинні бюрократичні канали. Цей історичний крок завершує те, що Конгрес санкціонував і спрямовував, і вперше поставить Командування спеціальних операцій в один ряд з військовими службами.

Він спеціально процитував "перехідних періодів та кампаній", і хоча слово "кампанія" зазвичай позначає військову кампанію, у поєднанні з терміном "перехідний період", це, мабуть, стосується президентських перехідних періодів та політичних кампаній.

Наші інтереси: 

Розуміти, що політична ситуація в США після президентських виборів є дуже напруженою. Знати, що сили спеціальних операцій будуть тримати ситуацію під контролем, якщо почнуться заворушення, які були під час акцій "Black Lives Matter".

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Армія США готується до профілактики лівацьких заворушень. Кріс Міллер – фахівець по боротьбі з тероризмом.

Все, що робиться з власної волі, - добро!