Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 6
  • Переглядів: 6

Видалити Facebook, щоб почуватись щасливіше, радять у Стенфорді

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Нове дослідження, проведене Стенфордським університетом та університетом Нью-Йорка встановило – якщо полишити користуватись соціальними мережами, то "відчуття добробуту зростає, хоч і небагато, але достатньо відчутно".

19020402.jpg

Photograph: Chesnot/Getty Images

Результати цього дослідження переказали в газеті The Guardian.

Як з будь-якою звичкою – якщо утримуватись від неї, то настрій покращиться, відчуття добробуту збільшиться.

Дослідники спостерігали за особами, які відмовились від використання Facebook. Це дослідження стало одним з найбільш і ретельних в цій сфері. Воно охопило 2 844 користувачів Facebook.

В результаті відмови від соцмереж, особи почали краще почуватись, менше переживати через політику та більше часу проводити з друзями та сім'єю, пише видання.

"Деактивація спричинила невелике, але відчуте покращення відчуття добробуту і, зокрема, відчуття щастя, задоволення життям, послаблення депресії та стурбованості", - дійшли висновку дослідники.

Більше того, навіть після завершення дослідження, деякі учасники експерименту продовжували утримуватись від користування Facebook.

Дослідники визнають переваги Facebook, зокрема, як джерела інформації, розваг та спілкування. Однак, вони проголошують: "Наші результати свідчать, що недоліки є реальними".

"Ми дійшли висновку, що за чотири тижні без Facebook, відчуття добробуту покращується і значно знижується попит після експерименту, що вказує на те, що такі речі, як залежність та уявлення про незмінність вподобань, можуть спонукати людей використовувати Facebook більше, ніж за інших обставин", - цитує дослідження The Guardian.

Наші інтереси: 

Більше традиційного спілкування, читання книжок і старомодних методів провести час допоможе краще себе почувати психічно.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Святослав Хоробрий.

Радіймо Ельфи !!!! Інформаційна війна в дії , нав'язування потрібних стереотипів. Живіть своїм розумом -- все що робиться з власної волі добро. Все інше , яке б не було воно правильне , це від лукавого.

Святослав Хоробрий

Зображення користувача Валерій Зміївський.

У цьому дуальному світі до всього треба ставитись філософськи, розуміючи, що будь-яка річ несе в собі темне і світле, ліки і отруту... Як сказав один античний філософ, у всьому має бути міра. І цією мірою є сама людина. Чим більш свідома людина, тим більш зважені і згармонізовані її думки і дії.
Рептилоіїди, з якими люди живуть на одній планеті, використовують Інтернет для керуванням психікою і поіведінкою людей. Це треба розуміти, а тому вести себе віповідно. Ми на цій планеті не одні...

Зображення користувача Альберт Саїн.

Все так файно починалося і все так дивно рептиліями завершилося..

Зображення користувача Володимир Федько.

Участь в будь-якій громадській організації і соціальній мережі диктується особистими інтересами.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!