Важливість: 
3
Вибухи на складах: це вiйна – поки ми не переможемо, нас будуть знищувати

Браття, у нас війна. П'ятий рік війна. Навіть якщо ви про неї іноді між суперечками і забуваєте, вона не припиняється. Вона не припиниться до тих пір, поки ми не переможемо.

donyk.jpg

Роман Доник

Вибухи на складах - така ж частина війни. Це просто ще одна з атак ворога. Коли в зведеннях чуєте: "30 раз обстріляли позиції". Так ось це теж саме.

Можна багато, затишно і розумно писати і говорити. Але це війна. У нас в СБУ родичі заступників керівників служб отримують громадянство російське. У нас депутати ВР працюють на країну агресора. Це теж частина війни.

Просто ставтеся до цього як до війни. Подобається чи не подобається, але ще будуть і обстріли, і вибухи, і підриви, і вбивства. Поки ми не переможемо, нас будуть знищувати. І на передовій, і в мирних містах, і на складах, і в тилових частинах.

Зрозумійте одне. Ніхто з армійського керівництва не зацікавлений в тому, щоб вибухали боєприпаси. Тим більше після всіх попередніх подій. Навіть частота вибухів складів свідчить про те, що це не випадковість.

Просто не реагуйте на це так, як ніби майже п'ять років не йде війна і не ллється кров. Загиблих, поранених немає? І слава Богу. Працюємо далі. Відновлюємося. А розбираються нехай фахівці в причинах. Наша справа з них не злазити і вимагати з'ясування причин і покарання винних, а не призначати винних за старою радянською традицією.

І так, ще раз повторю. У нас йде війна. Просто більшість з нас про це вже забули. Страх пройшов.

А якщо зовсім не під силу і потрібно терміново випустити пар - можете допомогти фронту. Так і попустить трохи.

 

Наші інтереси: 

Гібридна війна непомітна, але дієва. Пам'ятаймо про це: аналізуймо факти і поширюймо тільки добру, перевірену інформацію.

Гравець: 
Оксана Колосовська
87

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка