Важливість: 
3
Власник Firefly Aerospace запросив президента України Петра Порошенка на запуск ракети-носія в грудні 2019 року

Власник американської компанії-розробника ракетно-космічної техніки Firefly Aerospace Inc., засновник венчурного фонду Noosphere Ventures Максим Поляков  виступив на Форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом".

"Наша ракета летить у грудні. Я б дуже хотів бачити Вас президентом. Я запрошую Вас у грудні до Ванденберга", - сказав бізнесмен, виступаючи на форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом", де Петро Порошенко заявив про свою участь президентських виборах 2019 року.

Компанія Firefly Aerospace — приватне аерокосмічне підприємство, базоване в Остіні (Техас, США), яке розробляє легкі ракети-носії для запуску вантажів у космос.

Компанія є прихильником ідеї «Нового космосу» — руху в аерокосмічній промисловості, що має за мету збільшення доступності космосу за рахунок технічних інновацій, які мають зменшити вартість запусків, а також за рахунок подолання адміністративних та логістичних обмежень, пов'язаних із залежністю від національних космічних установ, пише Вікіпедія.

Сьогодні ідею "Нового космосу" найбільш активно просувають на ринку американські SpaceX, Virgin Galactic, Blue Origin.

Штаб-квартра Firefly базується в Техасі, офіси компанії працюють у Вашингтоні, Токіо (Японія) і Дніпрі (Україна).

Компанія відкрила 7 інженірінгових школ, в тому числі у Дніпрі. Хочуть трансформувати підхід у проектуванні ракет.

Фінансування Firefly забезпечує венчурний фонд Noosphere Ventures (Менло-Парк, Каліфорнія), заснований Максимом Поляковим, який виступив на Форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом".

 

Наші інтереси: 

Розриваємо старі зв'язки з РФ у космічній сфері.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка