Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Влада штату Огайо щотижня розігруватиме мільйон доларів серед вакцинованих від коронавірусу

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Таким чином влада хоче мотивувати громадян робити щеплення проти коронавірусу. Автором ініціативи став губернатор штату Майк ДеВайн. А кошти на розіграш будуть надходити з федеральних фондів допомоги при пандемії.

 

Варто зазначити, що виграш отримуватимуть одразу п'ять жителів штату. Проте поки що ця ініціатива під питанням, оскільки потребує більш детального вивчення та організації, пише Reuters.

Загалом в США вакцинували близько 117 мільйонів громадян (більше однієї третини населення США). 

Темпи вакцинації протягом останніх тижнів сповільнилися через амбівалентність або скептицизм щодо медикаменту та через зменшення кількості інфекцій. Кількість американців, які шукають вакцинацію, за останні тижні зменшилася на третину.

У статті Reuters також відзначається, що Нью-Джерсі та Коннектикут уклали угоди з барами та пивними пабами, щоб ті пропонували безплатний напій ново вакцинованим.

Державним службовцям штату Меріленд, які вакцинуються, пропонують 100 доларів.

Минулого тижня губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо заявив, що бейсбольні клуби "Метс" і "Янкі" дадуть безплатні квитки вболівальникам, які вакцинуються у їхніх парках перед іграми.

Наші інтереси: 

Розуміти, що для будь-якої влади потрібно, щоб люди були слабкі та хворі, отже влада буде намагатися якось спонукати людей до вакцинації.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Костянтин Струк.

А що про щеплення казав пан Трамп, допоки був президентом? Здається, він теж не заперечував.

Поки дихаю - сподіваюсь!