Важливість: 
5
Віртуальна лекція «Всесвіт-25», прочитана уві сні на зібранні АНСДП

Вчора мені приснилося, наче я зустрічався з прихильниками Народного Оглядача. Коли зібрання вже добігало кінця, кілька учасників почали нарікати на нестачу ресурсів для розвитку. Тоді я голосно сказав...

180305dostatok.jpg

Всесвіт за нас!
Всесвіт за нас!

Шановні друзі, прошу 5 хвилин вашої уваги!

Зараз я вам прочитаю коротку лекцію про нестачу ресурсів. Будь-ласка, послухайте!

Ми живемо у досконалому Всесвіті. Він рішуче спрямований на розвиток людини.

Для того, щоб людина розвивалася, їй потрібні стимули. Вони можуть бути зовнішні і внутрішні.

Головним зовнішнім стимулом для розвитку є нестача ресурсів. Понад те: примітивна система може розвиватися лише в умовах обмежених ресурсів. Це доведено серією наукових експериментів під назвою «Всесвіт-25». Відсутність ресурсних обмежень неминуче веде до деградації і вмирання системи.

(Запитання з залу): Але ж Всесвіт має необмежені ресурси, принаймні з точки зору людства!

Так! І це свідчить про те, що обмеження ресурсів має штучну природу. Його призначення – розвиток життя.

Це штучне обмеження необхідне не лише для рослин і тварин, а й для людей на відносно низьких рівнях розвитку. Примітивна людина розвивається лише за наявності зовнішніх стимулів.

Натомість розвинена людина має внутрішні стимули для розвитку. Головним із цих внутрішніх стимулів є прагнення творити. Така людина вже не потребує зовнішніх стимулів. Тому для неї Всесвіт знімає ресурсні обмеження.

Отже. Обмеження ресурсів продуктивно працює на нижчих рівнях розвитку. Натомість на вищих рівнях ресурсів стільки, скільки треба для творчості. Тому що тут для розвитку потрібні необмежені ресурси.

Нинішня нестача ресурсів допомагає нам розвиватися. Це зовнішній стимул. Але як тільки визріє ВІРА – наша внутрішня спроможність творити, ми отримаємо все, що нам треба.

Так працює Всесвіт.  

Дякую за увагу!  

Rammstein - Ich will

Наші інтереси: 

Творимо прекрасні світи!

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка