Категорія:

Відкрито справжню назву герба Володимира Великого

Це відбулося у 2015 році – рівно через 1000 років після смерті Володимира Святославовича, Великого князя Київського (962 – 15 липня 1015). Назва написана на самому гербі.

150921-shchastya.jpg

Герб Святого Володимира Великого
Герб Святого Володимира Великого

Про сенс герба вже написано у статті Розгадано таємний сенс герба Української держави. Настав час розкрити його справжнє ім’я.

Почнемо з того, що герб Святого Володимира – це художньо осмислена буква Щ (Ща), яка в прадавній абетці мала вигляд Ψ:

Буква Ψ (Ща) походить від первинної руни ᛉ (Альгіз), яка позначає такі поняття, як «святість», «захищеність», «невразливість», «свята людина», «єднання з Богом», «боголюдина», «щастя».

  

Проте «Ща» – це не просто буква, а ціле слово. Що воно означає?

Почнемо зі слова «радість», яке походить від РА (АР) – найдавнішого імені Творця Всесвіту. Так от, «радість» означає дію в людині божественного Світла: РА-діє.

Натомість слово «ща» означає відчуття найвищого людського задоволення внаслідок триєдиного поєднання божественного, духовного і психофізичного. Тобто «ща» – це потрійна, всеохопна радість. Вона охоплює не лише божественний складник людини, а всю її структуру.

Корінь *ст означає: сталість, постійність, стабільність, непорушність, сталевість. Додавання до слова «ща» кореня *ст вказує на стабільний, постійний прояв «ща». Відтак «щастя» (*ща + *ст) означає стан сталої, стабільної, гармонійної радості у всій її повноті (додатково див.: Щастя, Ща-з-тя, Щасти!). Щастя – це «стале ща» або «стан ща». 

Герб Святого Володимира, зображаючи слово «ща», водночас вказує на те, звідки береться відчуття «ща». Річ у тім, що на цьому гербі зображено аріянську ідею дружньої взаємодії Сокола Святого Духа (божественний початок) і Лебедя шляхетної людини (істоти, яка усвідомлює свою духовну природу). Тобто «ща» виникає у процесі самовдосконалення людини, коли вона поступово розкриває в собі божественний потенціал.   

Зазвичай у людини відчуття «ща» короткочасне, має випадковий і нестійкий характер. Тому часто буває, що зараз людина радіє, а вже за мить – сумує.

Проте в міру поглиблення взаємодії божественного і людського відчуття триєдиної радості стає глибшим, частішим і тривалішим, а після перетворення людини на боголюдину набуває стабільності й повноти («щерть») – стає «щастям» у повному розумінні цього слова.

Релігійною метою аріянства є перетворення людини на боголюдину, відповідно, досягнення нею щастя. Оскільки символіка завжди спрямована на досягнення ідеального стану, то герб Святого Володимира зображує не просто часткове і випадкове «ща», а повне і стабільне «щастя». Відтак назва герба – Щастя.   

Хай щастить!

Про Вільну Українську Державу: ідеологія, структура, технологія заснування – круглий стіл

Продовження: Герб Щастя і прапор Грай-Воля (голосування)

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка