Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Відбулася церемонія відкриття першого в Росії німецького автомобілебудівного заводу «Mercedes»

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Окупація Криму триває, але це не заважає Німеччині відкрити в Росії завод «Mercedes» і закликати до діалогу з режимом Владіміра Путіна. Польща, однак, має робити своє, - наголошує експерт з питань енергетичної безпеки і головний редактор порталу BiznesAlert.pl Войцєх Якубік.

19040504.png

Церемонія відкриття заводу Mercedes-Benz в Росії EPA/PAVEL GOLOVKIN / POOL Dostawca: PAP/EPA.

2 квітня відбулася церемонія відкриття першого в Росії автомобілебудівного заводу «Mercedes». У церемонії взяли участь президент РФ Путін, який підписав одну з автівок.

Завод називається «Московія». Німецький «Daimler» побудував його приблизно 50 км від Москви в 2017 році. Концерн уклав в інвестицію понад 250 мільйонів євро. На фабриці має працювати одна тисяча працівників, які будуватимуть 25 тисяч автомобілів у рік.

«Процвітаюча Росія в інтересах процвітаючої Німеччини», - такі слова прозвучали від міністра економіки і енергетики Німеччини Петера Альтмаєра, який був на урочистості.

Уряд у Берліні не має проблем з економічною взаємозалежністю Німеччини та Росії, - наголошує Войцєх Якубік. Він вважає, що Nord Stream 2 не збільшує залежності від російського газу, а санкції проти Росії повинні мати чітку політичну мету, і що діалог з Росією потрібний, бо ізоляція Росії була би небезпечною.

Таким чином, Берлін буде підтримувати тісні економічні контакти з Москвою, незважаючи на постійну напруженість у відносинах між трансатлантичною спільнотою та Росією.

Тому Польща має використовувати співпрацю з Європейською комісією, щоб, наприклад, здійснювати нагляд над такими інвестиціями, як Nord Stream 2.

Комітет Європарламенту з питань промисловості, досліджень та енергетики, що очолює професор Єжи Бузек, сьогодні розгляне проект газової директиви, який може вплинути на газопровід. Це є прикладом міжпартійних дій в інтересах всього Європейського Союзу для усунення прогалин, в які можуть увірватися двосторонні дії Росії та Німеччини на шкоду Євроспільноти, - наголошує експерт.

Наші інтереси: 

Німеччина тишком-нишком підлизується до РФ. Знати, що Німеччина - для України не партнер. Німеччина - партнер РФ.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Є один позитив. Московія. Отак через назву поки заводу починають повертатись до своєї історичної назви. :)