Важливість: 
3

Спецтема:

Континентальний блок: Німеччина закликає поетапно відмовитись від санкцій проти Росії

Європейський Союз повинен поступово, поетапно відмовлятися від санкцій, введених проти Росії у зв'язку з кризою в Україні, якщо є суттєвий прогрес у мирному процесі на Донбасі. Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр. Він відкинув критику щодо своєї поведінки як "адвоката Кремля".

160619shtaynmayer.jpg

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр
Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр

"Санкції не є самоціллю. Вони повинні швидше дати стимули для зміни поведінки", - сказав Штайнмаєр в інтерв'ю RedaktionsNetzwerk Deutschland - передає УНН з посиланням на Reuters.

За словами голови МЗС ФРН, він виступає за поступове скасування санкцій, якщо уряд Росії показав, що він виконує свою роль в здійсненні мирного плану за мінськими угодами, додавши: "підхід "все або нічого", навіть якщо добре звучить, не працює".

Штайнмаєр відкинув критику щодо своєї поведінки як "адвоката Кремля".

Європейський Союз 17 червня продовжив на рік заборону на ділові відносини з анексованим Росією Кримом.

Крім того, ЄС, як очікується, протягом тижня продовжить до кінця 2016 року економічні санкції щодо Росії за її роль щодо кризи в Україні.

В інтерв'ю, опублікованому цими вихідними, Штайнмаєр розкритикував рішення НАТО щодо проведення військових маневрів в Східній Європі цього місяця, попереджаючи, що такі кроки можуть стати причиною ескалації напруженості у відносинах з Росією.


Про континентальний блок: Україна, Міжмор’я, США, гібридна війна, постіндустріальний перехід: виступ Ігора Каганця і дискусія (аудіо) 

Наші інтереси: 

Націоналістична Німеччина була відвертим другом України, ліберальна Німеччина є її прихованим ворогом. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка