Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
80

Німеччина ризикує стати повністю залежною від Росії, – Трамп висловився про будівництво Північного потоку-2

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Німеччина ризикує стати повністю залежною від російських джерел енергії. З таким застереженням Трамп виступив під час своєї промови на 73-й сесії Генасамблеї ООН.

"В результаті будівництва Північного потоку Німеччина стане повністю залежною від російських джерел енергії", - цитує Трампа Голос Америки.

Трамп неодноразово критикував будівництво Північного потоку-2, наголошуючи, що реалізація проекту лише збільшить енергозалежність регіону Центральної Європи від Росії.

Крім того, Трамп вказував і про "повний контроль" Росії над Німеччиною через поставки російського газу.  Зокрема, під час переговорів з генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом він назвав Німеччину "заручницею Росії".

"Це неприйнятно, вони платять мільярди Росії і ми повинні захищати їх!" - заявив Трамп.

1 липня фінансовий директор компанії Nord Stream 2 Пол Коркоран заявив, що РФ може профінансувати будівництво газопроводу Північний потік-2 в разі введення США санкцій щодо європейських компаній, задіяних в проекті.

За даними німецьких ЗМІ, президент РФ Володимир Путін у бесіді з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель підтвердив готовність Кремля взяти на себе фінансування будівництва газопроводу.

Такі заяви пролунали на тлі повідомлень про готовність адміністрації Трампа ввести санкції проти енергокомпаній Німеччини і низки інших європейських країн, що беруть участь в будівництві газопроводу Північний потік-2.

 

Джерело

Наші інтереси: 

Трамп стоїть на боці України.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Німці втратили здатність думати про майбутнє!
Через кілька років і Меркель, і Путін будуть старцями, а то і покійниками. А наслідки нерозумної / зрадницької політики Меркель буде нести вся Німеччина!

Цікаво інше, деякі гравці закидали нам, що у серії історичних фільмів-досліджень ми перебільшуємо "перехоплення управління" агентурою СРСР (Сталіним) в інших державах.

Перед вами класичний приклад перехоплення Путіним управління Німеччиною через агента впливу Ангелу Меркель!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.

Не хвилюйся Друже за Німеччину...Вони дадуть собі раду і цього разу...просто їм потрібні дешеві енергоресурси і ринок збуту.Ось і грають у доброго поліцейського проти Московії...А Ангела Меркель це ще нормальний канцлер...міг би бути наприклад Ге́ргард Фріц Курт Шредер...

Вірю в те, що розумію.