Важливість: 
3
Німеччина ризикує стати повністю залежною від Росії, – Трамп висловився про будівництво Північного потоку-2

Президент США Дональд Трамп заявив, що Німеччина ризикує стати повністю залежною від російських джерел енергії. З таким застереженням Трамп виступив під час своєї промови на 73-й сесії Генасамблеї ООН.

"В результаті будівництва Північного потоку Німеччина стане повністю залежною від російських джерел енергії", - цитує Трампа Голос Америки.

Трамп неодноразово критикував будівництво Північного потоку-2, наголошуючи, що реалізація проекту лише збільшить енергозалежність регіону Центральної Європи від Росії.

Крім того, Трамп вказував і про "повний контроль" Росії над Німеччиною через поставки російського газу.  Зокрема, під час переговорів з генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом він назвав Німеччину "заручницею Росії".

"Це неприйнятно, вони платять мільярди Росії і ми повинні захищати їх!" - заявив Трамп.

1 липня фінансовий директор компанії Nord Stream 2 Пол Коркоран заявив, що РФ може профінансувати будівництво газопроводу Північний потік-2 в разі введення США санкцій щодо європейських компаній, задіяних в проекті.

За даними німецьких ЗМІ, президент РФ Володимир Путін у бесіді з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель підтвердив готовність Кремля взяти на себе фінансування будівництва газопроводу.

Такі заяви пролунали на тлі повідомлень про готовність адміністрації Трампа ввести санкції проти енергокомпаній Німеччини і низки інших європейських країн, що беруть участь в будівництві газопроводу Північний потік-2.

 

Джерело

Наші інтереси: 

Трамп стоїть на боці України.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка