Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Велика Британія звинуватила Росію в постійній брехні про війну на Донбасі

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Вибори на Донбасі можуть відбутися лише в разі припинення вогню, допуску спостерігачів ОБСЄ і виведення російських військ з України.

20021902.jpg

Карен Пірс / REUTERS

Представниця Великої Британії при Радбезі ООН Карен Пірс звинуватила росіян у постійній брехні про війну на Донбасі, підтримавши мирні ініціативи української сторони. Про це вона заявила на засіданні Ради Безпеки ООН 18 лютого, передає Обозреватель.

"Росія замість того, щоб стримувати своїх маріонеток, надає їм особовий склад і техніку. Нічого не робить, щоб безпечно доставляли гуманітарну допомогу на Донбас. Єдина мета РФ – підірвати суверенітет і територіальну цілісність України. Вони хочуть, щоб Москва, а не самі українці, визначали майбутнє України", – заявила вона.

Нагадаємо, вранці 18 лютого озброєні формування Російської Федерації несподівано пішли в атаку на Донбасі, спробувавши прорватися через лінію розмежування. В результаті бою, який тривав біля Золотого, Збройні сили України зазнали важких втрат. Президент України Володимир Зеленський назвав цю атаку не просто провокацією, а спробою зірвати мирний процес на Донбасі і пообіцяв адекватну відповідь.

 

Наші інтереси: 

Підтримка Великої Британії важлива. Ще один потужний союзник у війні проти РФ.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Творимо!

Наш розвиток у жовтні 2021: теологічна конференція спільноти НО, люди і тварини, оновлення сайту

У жовтні маємо остаточно завершити тему Homo intelis, опублікувати виступи учасників 41 конференції, оновити сайт і продовжити роботу над новою редакцією книги «Пшениця без куколю» (2022).

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Так, цей оновлений британський союзник зможе тепер, звільнений від євросоюзівської шкідливости, діяти вільніше.

Він уже проявив свою творчість, надхнену австралійською, у системі точкової іміграції. Вона полягатиме на якості й заслугах :

https://www.bvoltaire.fr/royaume-uni-un-nouveau-systeme-dimmigration-a-points/

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !