Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
  • Відвідувань: 128
  • Переглядів: 140

Вчені з'ясували, які звички програмують людей на бідність

Деякі звички, що впливають на фізичний стан мозку і фактично програмують людей на бідність.

1. Звичка жаліти себе

Звички бідності починаються з безперервної жалості до себе і оплакування своєї долі, що невдало склалася. Не та фігура, не ті доходи, не та освіта, не та квартира, не та погода, не та продавшица в супермаркеті - все, абсолютно все навколо може виявитися приводом для жалю до себе і нарікань на своє невезіння.

Тим часом люди, які звикають постійно жаліти себе, швидко втрачають співчуття з боку оточуючих. Жаліти такого бідолаху можна до нескінченності, але ж щось треба робити і самому. Вічного іпохондрика цураються, від нього нічого не чекають (він може тільки хникати), його не кличуть в компанії. В результаті у нього залишається критично мало особистих зв'язків, без яких практично неможливо зробити кар'єру, потрапити в цікавий проект. Жаліти себе - це найкращий спосіб отримати низькооплачувану роботу і сіре існування.

2. Звичка на всьому економити

Якщо в магазині ви насамперед шукаєте відділ з розпродажем, якщо думаєте, що колегам на роботі платять більше при тому, що працюють вони менше вашого, якщо ніколи і нікому не даєте в борг, не залишаєте офіціантам чайових і вважаєте, що з вашою зарплатою не можна народжувати дитину - то, швидше за все, звички бідності в вас вже сидять.

Аналітики кажуть, що прагнення до тотальної економії - це не ознака розумної ощадливості, а показник того, що у людини немає балансу між доходами та витратами. Заможна людина якраз готова платити за речі їх реальну вартість. Крім того, готовий платити за чужу працю - і того ж чекає від інших.

3. Звичка все оцінювати в грошових знаках

Тільки запрограмовані на бідність люди вважають, що щасливим можна бути лише за умови, якщо отримуєш зарплату з безліччю нулів. Що не можна радіти життю і бути щасливим, якщо немає дорогого одягу, власного особняку, престижного автомобілю. Соціологи стверджують, що на питання "Що вам потрібно для щастя?" перераховувати матеріальні цінності починають тільки бідні.

Люди з високими доходами називають вірну любов і дружбу. При цьому власне багатством вони не називають рахунок у банку. На їхню думку багаті - це ті, хто здатний залучати гроші, організовувати нові види бізнесу буквально на порожньому місці. По-справжньому успішна людина не залежить від обсягів власного мішка із золотом.

4. Звичка панікувати, коли закінчуються гроші

Коли тільки при одній думці про те, що ви можете потрапити під скорочення, у вас частішає пульс - це може бути ознакою внутрішньої програми бідності. У багатих людей гроші не є незмінною величиною: сьогодні вони є, завтра немає. І так по колу.

5. Звичка витрачати більше, ніж заробляєш

Ви проливаєте сім потів на двох роботах , але все одно грошей не вистачає? Пора щось змінювати! Якщо людина не розуміє, чим один кредит відрізняється від іншого, то багатою вона точно не буде.

6. Звичка займатися нелюбою справою

Якщо не я, то хто ж? Психологи кажуть, що люди, які займаються нелюбою справою - потенційно готові до невдач і бідності. Причиною тому є почуття, що викликають у них необхідність робити неприємні їм справи. Щоб викорінити цю звичку, необхідно робити не те, що комусь потрібно, а те, що викликає найбільше задоволення. Тільки в цій області можна добитися відмінних результатів!

7. Звичка триматися подалі від родичів

Дуже хороші невдахи виходять з тих, хто віддаляється від власної сім'ї. "Чому я повинна дзвонити свекрусі - їй треба, от нехай і дзвонить..." , "Дядя Саша з тіткою Наташею - це просто колгосп, не потрібно їх звати, а то що про нас подумають?", "Папа, а ти не пам'ятаєш, як вилаяв мене у дворі при всіх? Так, мені тоді було лише чотири роки, але я не забула..."

Тим часом, у всіх "спадкових" багатіїв сім'я - це найголовна цінність на світі. Адже саме в ній можна знайти розраду і підтримку, коли у всіх інших сферах життя трапляється криза. Задумайтеся над цим.

 

Наші інтереси: 

Вдосконалюємось, збагачуємось, стаємо щасливішими.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Втілюючись у цьому світі, людина отримує одну роль автоматично (соціотип), а інші може обирати: Героя, Бунтаря, Шукача, Правителя, Мудреця, Мага, Мецената, Творця...

Всі ці ролі дрімають в душі людини - наче програми в комп’ютері. Кожну з цих ролей можна стартувати.

Одночасно може бути активовано кілька ролей. Для стартування нової ролі зазвичай треба "вимкнути" якусь вже існуючу роль.

Передусім треба вимкнути несумісні ролі. Наприклад, перед вмиканням ролі Мага чи Правителя треба вимкнути роль Жебрака (цю роль зараз грають мільйони українців).

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Олег Подорожній.
0
Ще не підтримано

Сама грошова система програмує людей на бідність

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Зображення користувача Віктор Макаренко.
0
Ще не підтримано

Так, є над чим поміркувати.

Зображення користувача Улько Коломийський.
0
Ще не підтримано

Дякую за цікаву статтю, яку потрібно час від часу переглядати, а ще краще запам`ятати.

Зображення користувача Кабан Іклан.
0
Ще не підтримано

По пунктах:
1. Нічого сказати не можу, бо давно себе жалів останній раз, чи просто не помічаю, коли себе жалію .
2. "Справедлива ціна" зараз базується на кількості посередників та на їх жадібністі. Ставити в вину покупцеві небажання оплачувати чужу жадібність, чи не хуцпа це?
3. Кому чого не вистачає, той те і вважає щастям.
4. Підвищення пульсу є ознакою нервового збудження. Не завжди це означає паніку, бачу багато спроб ототожнити ці стани. Вислів "сьогодні гроші є, завтра немає" для людей з різними рівнями доходу означає й різні наслідки: для когось це означає, що зараз не вийде купити брюліки; для когось означає, що нема чим заплатити за школу/дитсадок.
5. "Якщо людина не розуміє, чим один кредит відрізняється від іншого..." це повинно спонукати читача кинутись обирати "найкращий кредит" :-) Ага, я вже побіг до банку, пошти побіг, ось тільки лижі куплю! :-)))))))))
6. "Якщо не я, то хто ж?" ну прям "на работу, как на подвіг". Дуже сер’йозне ставлення до роботи, я так не вмію :-)
7. Кажуть, Рокфеллер був дуже бідним. Одног разу він купив брудне яблуко, помив його і продав. На отримані гроші купив два брудних яблука, помив їх і продав. Потім померла його далека родичка і залишила йому у спадок мільйон. (мабуть всі інші родичі займались більш цікавими речами, і забули про нудну родичку)

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Дякую, пане Володимире за цю публікацію. Найголовніший п.7! Триматися подалі від родичів - це намагатися зекономити на них якусь копійку!

Зображення користувача Володимир Ляшкевич.
0
Ще не підтримано

Схоже, що автор цієї цікавої в цілому статті ніколи не мав знайомств із багатіями в першому поколінні, - себто із тими, хто сам заробив чималий статок. Ці рахують кожну копійку.
Але є й інше - мій славний дід в українському селі був і першим трактористом, і пройшов військово-трудові табори, жив і працював у достатку, та підіймав кожний цвях, гайку по дорозі - закликав і мене, онука з міста, до економності.
Важливим пунктом я би додав до цієї статті й точність і якісність в діяннях, а це дуже глибока тема, котра, схоже, зовсім інакше розкриває тематику "бідності" і "багатства"...

Не енергія й інформація, а енергія і керування... Так точніше

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Формулювання можна уточнити, але в цілому стаття правильна: для потрапляння у простір добробуту потрібні відповідні думки і дії.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Втілюючись у цьому світі, людина отримує одну роль автоматично (соціотип), а інші може обирати: Героя, Бунтаря, Шукача, Правителя, Мудреця, Мага, Мецената, Творця...

Всі ці ролі дрімають в душі людини - наче програми в комп’ютері. Кожну з цих ролей можна стартувати.

Одночасно може бути активовано кілька ролей. Для стартування нової ролі зазвичай треба "вимкнути" якусь вже існуючу роль.

Передусім треба вимкнути несумісні ролі. Наприклад, перед вмиканням ролі Мага чи Правителя треба вимкнути роль Жебрака (цю роль зараз грають мільйони українців).

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Щоб видалити зі своєї свідомості роль Жебрака, потрібно активувати роль Мецената, оскільки ці дві програми несумісні. Меценат автоматично виключає Жебрака.

Щоб включити роль Мецената, треба радісно і без страху робити магічні дарування на ті справи, які подобаються Всесвіту. Щоб Всесвіт більше зрадів, треба щоб щиро зраділа спільнота людей, яка запалює радість Всесвіту. Тому дарування треба давати щирим, світлим і вдячним людям.

Дарування Жебраку нічого не дає в магічному сенсі, тому що Жебрак ображений на весь світ. Він вважає, що всі йому щось винні. Тому, отримавши дарування, Жебрак не відчуває вдячності і неспроможний згенерувати хвилю любові, яка запалить радістю Всесвіт.

Для того, щоб включити в собі бажаний архетип, треба почати гратися в нього. Якщо хочеш бути Героєм - грай у Героя, хочеш бути Меценатом - грай роль Мецената, хочеш бути Великим Воїном - грай роль Великого Воїна.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Програма реально діє тільки тоді, коли вона переходить на рівень підсвідомості. Тоді твоє розумове переконання перетворюється на Віру - духовну силу, спроможну "рухати горами".

Для того, щоб активувати у підсвідомості потрібну програму, про неї треба розповідати щирим людям. Коли вони повірять твоїм словам - тоді ти сам у них повіриш.

Наприклад, ми знаємо, що людина є втіленою божественною сутністю, що розвивається через реінкарнацію. Але як зробити, щоб у це повірила наша підсвідомість?

Розповідайте про це щирим людям. З часом вони почнуть мислити в категоріях реінкарнації. І тоді ваша підсвідомість у це також повірить - бо так говорять люди, отже по-іншому й не може бути.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Світ Зелений.
0
Ще не підтримано

Для того, щоб активувати у підсвідомості потрібну програму, про неї треба розповідати щирим людям

я про подібні речі намагаюсь позповідати своєю працею, але цим мало хто цікавиться

#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Має рацію п. Ляшкевич, кажучи: "точність і якісність в діяннях"!

Зображення користувача cBіт Розумний.
0
Ще не підтримано

https://www.as-gard.com/nebesnaya-buhgalteriya
(інформація на російській мові)

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Микола Погорілець.
0
Ще не підтримано

Типовий стиль російських "розвінчувачів" для ображених. Обігрують тему фейкових грошей, але в фон токсичний.