Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

В Україні можуть запровадити онлайн-голосування на виборах

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

У Міністерстві цифрової трансформації України працюють над запровадженням онлайн-голосування на виборах. Вже зараз у відомстві є дослідження, що підтверджує доцільність запровадження нових виборчих технологій, проведене міжнародними партнерами IFES Ukraine за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна та UK aid.

Про це повідомляється на сторінці відомства у Facebook.

"Ми працюємо над тим, щоб запровадити електронне голосування на виборах. Минулого тижня народні депутати комітетів з цифрової трансформації та з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Центральна виборча комісія та Мінцифри на спільній нараді обговорювали майбутній законопроєкт про електронне голосування", - йдеться в повідомленні.

У Мінцифри пояснили, що вже зараз у відомстві є: дослідження, що підтверджує доцільність запровадження нових виборчих технологій, проведене міжнародними партнерами IFES Ukraine за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна та UK aid; робоча група, яка працює над майбутнім законопроєктом; перша концепція законопроєкту від депутатів; концепція пілотного е-голосування на закордонних виборчих дільницях.

У відомстві додали, що на місцевих виборах, які мають відбутися 25 жовтня 2020 року, повноцінного е-голосування ще не буде.

Раніше перший заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб заявив, що вибори в електронному форматі можуть відбутися в Україні вже за чотири роки.

Наші інтереси: 

Осучаснення методів голосування на виборах однозначно принесе користь.

Коментарі

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Вороги спати не будуть! Тому найголовніше тут - безпека!

Зображення користувача Володимир Світлий.

За умов коли влада буде буде українською з націоналістичною ідеологією. А так, хто рахує той і виграє.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.