Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

В Україні має бути стійка, життєздатна, процвітаюча, сильна демократія – спецпредставник США

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Спеціальний представник Сполучених Штатів Америки Курт Волкер назвав найкращий спосіб протистояння Російській Федерації. За словами Волкера, в Україні має бути сильна демократія. Про це він розповів в інтерв'ю "Голосу Америки".

kurtvolker.jpg

Курт Волкер, спеціальний представник Сполучених Штатів Америки

"Найкращий спосіб протистояти атакам на Україну та російській пропаганді - це посилення України. Є дуже багато речей, які треба зробити в цьому напрямку. Уряд важко над цим працює і це має продовжуватися", - сказав він.

За словами Волкера, в Україні має бути стійка, життєздатна, процвітаюча, сильна демократія. "Щоб вона (Україна, - ред.) була приваблива для східних регіонів. Щоб на неї не могла вплинути російська дезінформація та атаки пропаганди", - зазначив він.

Спеціальний представник Сполучених Штатів Америки Курт Волкер залишиться в Україні ще на кілька днів для координації подальших дій.  Зазначимо, Держдепартамент США призначив Волкера спеціальним представником по Україні. Він буде координувати всі зусилля Державного департаменту з врегулювання конфлікту, що виник після вторгнення Росії в Крим, а потім у східну Україну.
 

Наші інтереси: 

США розглядають Україну як союзника. Це добре і Україна отримає з цього вигоду.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Україна може бути форпостом США в Європі!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!